į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Apie mus » Komitetai
Teisės ir socialinių reikalų komitetas

Teisės  ir  socialinių reikalų komiteto pirmininkas

Stanislovas Liutkevičius - tel. 8 698 73086

stan.liutkevicius@gmail.com

Nariai:  

Vytautas Jonikas  – tel. 869820049,  v.jonikas@grifsag.lt

Josifas Urbanas    – tel. 8 620 31062, urbanas.j@gmail.com

Juozas Vasiliauskas – tel. 8 698 87145, vasiliauskas.juoz@gmail.com

 
 
Projektų komitetas

Projektu komiteto pirmininkas

Petras Burdelis - tel.8 606 07776, el.p. miestas1@gmail.com

 

Nariai:

Arvydas Linkus - tel.8 645 26126, el.p. linkus.arvydas@gmail.com

 
 
Plėtros komitetas

Plėtros komiteto pirmininkas Stasys Bunokas – tel. 8 606 32872,

stasys.bunokas@gmail.com

Nariai:

Kęstutis Tubis – 868776710, kestutistubis@gmail.com

Bronius Oleka – tel. 8 698 21569, bronius.olekas@gmail.com

Romualdas Variakojis – tel. 8 650 67732, rvariakojis@gmail.com

 

 

 
 
Tradicijų komitetas

Tradicijų komiteto pirmininkas Alvydas Šakočius – tel. 8 686 16383, alvy.sakocius@gmail.com Nariai :

Laimutis Didžiokas – tel. 867731571, felixdidziokas@gmail.com

Algirdas Debeikis – tel. 869870906, debeikis@gmail.com

Zita Gaižauskienė – tel. 8 682 11787, dubysa123@yahoo.com

Algimantas Varnelis – tel. 868663817, varnelis.algimantas@gmail.com

 
 
Lietuvos laisvės gynimo atminimo komitetas

LPVA Laisvės gynimo atminimo komitetas

pirmininkas Petras Liubertas – tel. 869833888,

p.liubertas@ekskomisarai.lt

Nariai:

Liutauras Vasiliauskas – tel. 861520113, liva0037@gmail.com

Ramutis Oleka – tel. 8 686 55566, ramutis.oleka@gmail.com

Vytas Kaziliūnas – tel. 869837188, lutaka60@gmail.com

Tomas Bikmanas – tel. 8 698 42896  tomas.bikmanas@policija.lt

 
 
Komunikacijos komitetas

Komunikacijų komiteto pirmininkas Vytautas Žemionis - tel. 8 640 17727, vytautaz@gmail.com

Nariai:

Ervinas Deviatnikovas – tel. 863314000, ervinas.d@gmail.com

 
 
Bendrųjų reikalų komitetas

Bendrųjų reikalų komiteto pirmininkė Valerija Peliušenkaitė – tel. 861403332, pel.valerija@gmail.com

Nariai:

Violeta Žilionienė – tel. 8 610 00929, el. p. violeta.zilioniene@gmail.com

Jovita Čirkova – tel. 8 611 28689, el. p. savana25@gmail.com

Stanislava Nutautienė - tel. 8 686 16180

 
 
Etikos komisija

Etikos komisijos pirmininkas Vytautas Grigaravičius- tel. 8 610 42482, vytautas@asdi.lt

Nariai:

Olegas Mažuika – tel. 8 687 51600, olegas007@gmail.com