į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Apie mus » Komitetai
Teisės ir socialinių reikalų komitetas

Teisės  ir  socialinių reikalų komiteto pirmininkas

Stanislovas Liutkevičius - tel. 8 698 73086

stan.liutkevicius@gmail.com

Nariai:  

Alvydas Šakočius  – tel. 8 686 16383,  alvy.sakocius@gmail.com

Juozas Vasiliauskas – tel. 8 698 87145, vasiliauskas.juoz@gmail.com

 
 
Projektų ir plėtros komitetas

Projektu ir plėtros komiteto pirmininkas

Robertas Daugėnas - tel.8 670 37812, el.p. robertas.daugenas@gmail.com

 

Nariai:

Darius Grebliauskas - tel.8 687 51005, el.p. dariusgrebliauskas099@gmail.com

 
 
Lietuvos laisvės gynimo atminimo komitetas

LPVA Laisvės gynimo atminimo komitetas

pirmininkas Petras Liubertas – tel. 869833888,

p.liubertas@ekskomisarai.lt

Nariai:

Liutauras Vasiliauskas – tel. 861520113, liva0037@gmail.com

Ramutis Oleka – tel. 8 686 55566, ramutis.oleka@gmail.com

 
 
Komunikacijos komitetas

Komunikacijos komiteto pirmininkas:

Vytautas Žemionis - tel. 8 640 17727, el. p. vytautaz@gmail.com

Narys:

Vytautas Bracas - tel. 8 686 80135, el.p. vytautas.bracas@gmail.com

Ervin Deviatnikov - tel. 8 633 14000, el.p. ervinas.d@gmail.com

 
 
Bendrųjų reikalų komitetas

Bendrųjų reikalų komiteto pirmininkas Vytautas Jonikas – tel. 8 698 20049,

el.p. v.jonikas@grifsag.lt

Nariai:

Alicija Zacharevič – tel. 8 698 30948, el.p. czachala29@gmail.com

Valerija Peliušenkaitė - tel. 8 61403332, pel.valerija@gmail.com

Stanislava Nutautienė - tel. 8 686 16180

Josifas Urbanas - tel. 8 620 31062, urbanas.j@gmail.com

Gintaras Barzdukas - tel. 8 698 85114, gintaras.barzdukas@gmail.com

 
 
Etikos komisija

Etikos komisijos pirmininkas Vytautas Grigaravičius - tel. 8 610 42482, el. p. vytautas@asdi.lt

Narys:

Remigijus Kalašnykas - tel. 8 610 29302, el. p. remigijus@mruni.lt