į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
KAUNIEČIAI – MARIJAMPOLĖS FILIALO KOLEGŲ ŠVENTĖJE

Vasario 23 dieną buvo atidaryta LPVA Marijampolės filialo būstinė. Atidaryme dalyvavo ir mūsų filialo atsargos pareigūnai.

plačiau
 
VETERANAI - SOSTINĖS IŠKILMINGUOSE RENGINIUOSE

LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai su kitų filialų kolegomis dalyvavo Vasario 16-osios renginiuose. Po iškilmingos trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijos Simono Daukanto aikštėje, veteranai rinkosi Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje. Šioje šventovėje mus pasitiko policijos kapelionas kun. Algirdas Toliatas.

plačiau
 
ATASKAITA UŽ 2017 METUS

Sausio 30 d. LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai rinkosi į Kauno įgulos Karininkų ramovę apžvelgti darbus, nuveiktus per 2017 metus.

plačiau
 
LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Sausio 12d., šiai progai skirtuose renginiuose, dalyvavo ir LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai. Svarbiausias iš jų – minėjimas LR Seime. Po iškilmingos rikiuotės, kurioje aiškiai išsiskyrė gausus būrys policijos uniforma vilkintys veteranai, vyko konferencija Seimo Kovo 11-osios salėje.

plačiau
 
NAUJAMETINIS SUSITIKIMAS

Sausio 5 dieną po darbo dienos, LPVA Kauno filialo nariai rinkosi į susitikimą, skirtą 2018 metų sutikimui. Tai diena, kada Vytautai švenčia savo vardadienį, o filiale jų net 4 ir Trijų Karalių šventės išvakarės.

plačiau
 
ĮSIMINTINA DIENA VIENUOLIKAI ATSARGOS PAREIGŪNŲ

Šiais metais spalio 2 d. paminėti Policijos dieną LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai rinkosi į Soborą (Įgulos bažnyčią).

plačiau
 
PRASMINGAS SUSIBŪRIMAS

Nepaprastai gražų lapkričio 7 d. vakarą LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai su savo artimaisiais rinkosi į savo šventovę – Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią.

plačiau
 
KOMANDINĖ - KETVIRTA , O ASMENINĖ – ANTRA

Siekdami paminėti ir pagerbti buvusio ilgamečio Lietuvos kariuomenės mokyklos darbuotojo, vyr. dėstytojo, apdovanoto LDK Gedimino ordino III laipsnio medaliu, dim. mjr. K.A. Skrinskos atminimą, plėsti LKM ryšius su visuomeninėmis organizacijomis ir nustatyti geriausius šaulius ir komandas – LKM ir Lietuvos atsargos karininkų sąjunga 2017 m. lapkričio 3 d. Brigados generolo Kazio Veverskio poligone organizavo dim. mjr. K. A. Skrinskos atminimo taurės atvirąsias šaudymo varžybas.

plačiau
 
ŠILTI SUSITIKIMAI

Spalio mėnesį LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai lankėsi įvairiose Kauno rajono mokyklose. Pagynės vaikų globos namuose, susitikimo metu su įvairaus amžiaus vaikais, buvo kalbama apie saugų eismą ir kitais juos dominančiais klausimais.

plačiau
 
PRASMINGAS BENDRADARBIAVIMAS

Rugsėjo 26 d., baigiantis darbo dienai, LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai kartu su Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais rinkosi į “Neo Kaunas“ boulingo klubą, sužaisti turnyrą, skirtą Policijos dienai. Susitikus, visų pirma buvo pasidžiaugta sprendimu - palikti dirbti šiuos pareigūnus tokioje sistemos sudėtyje, kaip yra šiuo metu, nes jų darbo specifika ir formos įgalino visuomenę patikėti, jog policijos pareigūnai gali ir saugoti ir ginti ir padėti.

plačiau
 
1   2   3   4   sekantis  >>