į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
ĮSIMINTINA DIENA VIENUOLIKAI ATSARGOS PAREIGŪNŲ

Šiais metais spalio 2 d. paminėti Policijos dieną LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai rinkosi į Soborą (Įgulos bažnyčią).

plačiau
 
PRASMINGAS SUSIBŪRIMAS

Nepaprastai gražų lapkričio 7 d. vakarą LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai su savo artimaisiais rinkosi į savo šventovę – Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią.

plačiau
 
KOMANDINĖ - KETVIRTA , O ASMENINĖ – ANTRA

Siekdami paminėti ir pagerbti buvusio ilgamečio Lietuvos kariuomenės mokyklos darbuotojo, vyr. dėstytojo, apdovanoto LDK Gedimino ordino III laipsnio medaliu, dim. mjr. K.A. Skrinskos atminimą, plėsti LKM ryšius su visuomeninėmis organizacijomis ir nustatyti geriausius šaulius ir komandas – LKM ir Lietuvos atsargos karininkų sąjunga 2017 m. lapkričio 3 d. Brigados generolo Kazio Veverskio poligone organizavo dim. mjr. K. A. Skrinskos atminimo taurės atvirąsias šaudymo varžybas.

plačiau
 
ŠILTI SUSITIKIMAI

Spalio mėnesį LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai lankėsi įvairiose Kauno rajono mokyklose. Pagynės vaikų globos namuose, susitikimo metu su įvairaus amžiaus vaikais, buvo kalbama apie saugų eismą ir kitais juos dominančiais klausimais.

plačiau
 
PRASMINGAS BENDRADARBIAVIMAS

Rugsėjo 26 d., baigiantis darbo dienai, LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai kartu su Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais rinkosi į “Neo Kaunas“ boulingo klubą, sužaisti turnyrą, skirtą Policijos dienai. Susitikus, visų pirma buvo pasidžiaugta sprendimu - palikti dirbti šiuos pareigūnus tokioje sistemos sudėtyje, kaip yra šiuo metu, nes jų darbo specifika ir formos įgalino visuomenę patikėti, jog policijos pareigūnai gali ir saugoti ir ginti ir padėti.

plačiau
 
IŠVYKOJE – KETURIŲ LPVA FILIALŲ ATSTOVAI

Šią vasarą, liepos 21 d. LPVA valdybos pirmininko V.Navicko kvietimu, kauniečiai buvo pakviesti kartu su vilniečiais aplankyti Joniškėlio miestą.

plačiau
 
MEDININKUOSE – SUSITIKIMAS PO 26 METŲ

Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31d. naktį Medininkų poste , kur buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai, o vienas – Tomas Šernas – sunkiai sužeistas?

plačiau
 
SAVAITGALIS - PRIE KAUNO MARIŲ

Riaumojantys galingi varikliai, įspūdingi greičiai, pavojingi lenkimai, įtampa ir adrenalinas – tai yra priežąstys, dėl kurių vandens formulių F2 varžybos visame pasaulyje sutraukia tūkstančius žiūrovų. Vandens formulių F2 Pasaulio čempionatą sudaro 7 etapai. Savaitgalį (birželio 9-11) Kauno mariose nugriaudėjo šio čempionato 1 etapas. Tarp 24 geriausių pasaulio lenktynininkų ir lietuvis Edgaras Riabko (bronza).

plačiau
 
KAUNO HANZOS DIENOS - 2017

Kauno Hanzos dienos – tai didžiausia miesto šventė, skaičiuojanti jau antrąjį dešimtmetį.

plačiau
 
ATSPĖTI VISATOS PASLAPČIŲ – Į MOLĖTUS

Vieną iš gražiausių pavasario dienų, švenčiant pagonišką Meilės dieną, kuri globojama deivės Mildos, Kauno filialo atsargos pareigūnai išvyko į Molėtus. Pirmas sustojimas- Videniškiai.

plačiau
 
1   2   3   4   sekantis  >>