į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
NAUJAMETINIS SUSITIKIMAS

Sausio 5 dieną po darbo dienos, LPVA Kauno filialo nariai rinkosi į susitikimą, skirtą 2018 metų sutikimui. Tai diena, kada Vytautai švenčia savo vardadienį, o filiale jų net 4 ir Trijų Karalių šventės išvakarės.
Organizatoriams nebuvo sunku tai supinti į vieną vakaro akcentą ir karūnuoti Vytautus Karaliais, dar parenkant jiems ir palydoves, kad lengviau būtų išdalinti visiems esantiems šventėje – dovanas. Filialo pirmininkas Bronius Olekas ,pradėjęs vakarą sveikinimais ir linkėjimais visiems gerų metų -pristatė ir svečius – LPVA Marijampolės filialo narius su pirmininke Ramute Kartavičiene , taip pat pasveikino jubiliatą Sergejų Iljušečkiną , įteikė pažymėjimą naujai filialo narei Zinaidai Samuolienei.
Kauniečiai turi savo himną, kuriam žodžius yra parašiusi valdybos narė Jūratė Kavaliauskienė, todėl labai skambiai ir pakiliai jis skambėjo po dainos, kurią sudainavo veteranams Zinaida. Visą vakarą skambėjo juokas ir nuotaikingi sveikinimai – filialai apsikeitė suvenyrais , o prisiminimais dalinosi visi dalyvaujantys, kadangi atsargos pareigūnai ne tik gerai dirbo ,bet ir pakliūdavo į įvairias juokingas situacijas. Sukdamiesi šokio ritmu ,atpažino vienas kitą ir kurso draugai, kurie daug metų dirbo skirtinguose miestuose. Vakaras baigėsi, tačiau geros emocijos ir prisiminimai širdyse liko ilgam.

 

LPVA Kauno filialo informacija