į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
ŠILTI SUSITIKIMAI

Spalio mėnesį LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai lankėsi įvairiose Kauno rajono mokyklose. Pagynės vaikų globos namuose, susitikimo metu su įvairaus amžiaus vaikais, buvo kalbama apie saugų eismą ir kitais juos dominančiais klausimais.

plačiau
 
PRASMINGAS BENDRADARBIAVIMAS

Rugsėjo 26 d., baigiantis darbo dienai, LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai kartu su Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais rinkosi į “Neo Kaunas“ boulingo klubą, sužaisti turnyrą, skirtą Policijos dienai. Susitikus, visų pirma buvo pasidžiaugta sprendimu - palikti dirbti šiuos pareigūnus tokioje sistemos sudėtyje, kaip yra šiuo metu, nes jų darbo specifika ir formos įgalino visuomenę patikėti, jog policijos pareigūnai gali ir saugoti ir ginti ir padėti.

plačiau
 
IŠVYKOJE – KETURIŲ LPVA FILIALŲ ATSTOVAI

Šią vasarą, liepos 21 d. LPVA valdybos pirmininko V.Navicko kvietimu, kauniečiai buvo pakviesti kartu su vilniečiais aplankyti Joniškėlio miestą.

plačiau
 
MEDININKUOSE – SUSITIKIMAS PO 26 METŲ

Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31d. naktį Medininkų poste , kur buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai, o vienas – Tomas Šernas – sunkiai sužeistas?

plačiau
 
SAVAITGALIS - PRIE KAUNO MARIŲ

Riaumojantys galingi varikliai, įspūdingi greičiai, pavojingi lenkimai, įtampa ir adrenalinas – tai yra priežąstys, dėl kurių vandens formulių F2 varžybos visame pasaulyje sutraukia tūkstančius žiūrovų. Vandens formulių F2 Pasaulio čempionatą sudaro 7 etapai. Savaitgalį (birželio 9-11) Kauno mariose nugriaudėjo šio čempionato 1 etapas. Tarp 24 geriausių pasaulio lenktynininkų ir lietuvis Edgaras Riabko (bronza).

plačiau
 
KAUNO HANZOS DIENOS - 2017

Kauno Hanzos dienos – tai didžiausia miesto šventė, skaičiuojanti jau antrąjį dešimtmetį.

plačiau
 
ATSPĖTI VISATOS PASLAPČIŲ – Į MOLĖTUS

Vieną iš gražiausių pavasario dienų, švenčiant pagonišką Meilės dieną, kuri globojama deivės Mildos, Kauno filialo atsargos pareigūnai išvyko į Molėtus. Pirmas sustojimas- Videniškiai.

plačiau
 
KASMETINIŲ SUSITIKIMŲ VIETA –POLICIJOS DEPARTAMENTAS

Į šių metų LPVA ataskaitinį susirinkimą Kauno filialo veteranai, kaip visada ,važiavo gerai nusiteikę.

plačiau
 
EKSKURSIJA Į LIETUVOS AVIACIJOS MUZIEJŲ

Kauno filialo valdyba, taip stengėsi suplanuoti darbą, kad kiekvieną mėnesį  atsargos pareigūnai galėtų susitikti organizuojamuose renginiuose ,padiskutuoti  juos dominančiais klausimais. Kovo 24 d. grupelė aktyvių veteranų susitiko Lietuvos aviacijos muziejuje. Šis muziejus pradėtas kurti Lietuvos aviatorių pastangomis 1971 metais ir oficialiai atidarytas 1983 m. , yra įsikūręs Kaune – nuo 1915 m. veikiančio S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo teritorijoje. LAM kolekcijoje beveik 20 tūkstančių eksponatų (tarp jų per 40 skraidymo aparatų) ,o ekspozicijos plotas siekia 4700 kvadratinių metrų. 

plačiau
 
Bendradarbiavimas tęsiamas

Lietuvos atsargos karininkų sąjungos Kauno apskrities skyriaus nariai Kovo 11-os išvakarėse rinkosi į savo ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>