į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
Filialo dokumentai perduoti naujam pirmininkui

2017-01-28

 

LPVA Kauno filialo valdybos nariai ir LPVA Valdybos narys Raimondas Skibarka penktadienio popietę susirinko į neeilinį posėdį. Po ataskaitinio - rinkiminio susirinkimo LPVA Valdyba savo nutarimu Nr.19 vasario 3 d. Bronių Oleką paskyrė Kauno filialo pirmininku.

plačiau
 
LPVA KAUNO FILIALAS BAIGĖ PIRMĄJĄ VEIKLOS KADENCIJĄ

2017 metų sausio 27-ąją sukako lygiai treji metai, kai buvo įsteigtas LPVA Kauno filialas. Pradėjęs nuo 22 narių, jis išaugo iki 107.

plačiau
 
Mes prisimename, kodėl esame laisvi

2017-01-13


Minint Laisvės gynėjų dieną, jau ketvirtą kartą Lietuvoje vyko iniciatyva, raginanti prisiminti žuvusiuosius kovoje už laisvę, įsegant Neužmirštuolės žiedą. Sausio 13 d. Neužmirštuolės dalintos ir centrinėje Kauno gatvėje - Laisvės alėjoje.

plačiau
 
Prisimenant 1991-ųjų Sausio įvykius

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) valdybos narys, kaunietis policijos veteranas Raimondas Skibarka šių metų sausio 11 d. dalyvavo “Radijas Tau” laidoje, skirtoje Laisvės gynėjų dienai. Štai kokiomis mintimis dalijasi kolega Raimondas:

“Lietuva rengiasi paminėti Laisvės gynėjų dieną, pagerbti žuvusiųjų už visų mūsų laisvę atminimą. Šiandien jaunoji karta apie 1991 metų Sausį žino tik iš TV, todėl labai svarbu jiems sudaryti galimybę į svarbiausius mūsų valstybės gyvenimo momentus pažvelgti akimis liudininkų, kuriems tuomet teko garbė ir atsakomybė būti įvykių epicentre.

plačiau
 
LPVA KAUNO FILIALO VETERANAI PALYDĖJO 2016 METUS

2016-12-21

 

Kauniečiai policijos veteranai jau trečius metus laikosi tradicijos – Kalėdų išvakarėse apžvelgti besibaigiančius metus ir išsakyti palinkėjimus sekantiems. Šių metų gruodžio 21-ąją toks renginys įvyko kavinėje „Žalias ratas“, kur gausiai besirenkančius policijos veteranus, kurių ne vienas atvyko su sutuoktiniais, maršu pasitiko buvęs kolega Romas Baniulis su savo draugu Arūnu.

plačiau
 
LPVA Kauno filialo veteranai aplankė Lietuvos banko rūmus Kaune

Atkūrus Lietuvos valstybę 1918m., sustiprėjo Kauno miesto reikšmė. Jis tapo Laikinąja sostine – šalies politinio, kultūrinio, ekonominio ir finansinio gyvenimo centru. Mieste kūrėsi valstybės institucijos, švietimo, kultūros, kredito įstaigos. Kaunas ėmė diktuoti ir nepriklausomos Lietuvos architektūros madas, jame iškilo monumentalūs pastatai.

plačiau
 
Policijos veteranai sėkmingai dalyvavo Lietuvos atsargos karininkų sąjungos organizuotose šaudymo varžybose

2016-10-28

 

Tikriausiai, ne paslaptis, kad sukaupta gyvenimiška patirtis vyresnio amžiaus žmones dažnai paverčia skeptikais, linkusiais rezervuotai vertinti tai, kas yra žadama, o policijos veteranai dar pasižymi ir tuo, kad visuomet pirmenybę teikia įrodymais pagrįstiems faktams. 

plačiau
 
KURSANTŲ PAŽINTIS SU LIETUVOS POLICIJOS ISTORIJA IR JOS RAIDA

Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) antradienį kursantų įprastą paskaitų tvarkaraštį šiek tiek praturtino kiek kitokio pobūdžio pamoka. Susitikti akis į akį su būsima pareigūnų karta atvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai Vytautas Navickas ir Antanas Gaižauskas.

plačiau
 
Policijos dienai skirti renginiai subūrė kauniečius policijos veteranus

Artėjant Policijos – Angelų Sargų dienai, kauniečiai veteranai šiemet turėjo progą rugsėjo  24 dieną dalyvauti policijos ir visuomenės  šventėje, kuri tradiciškai organizuojama kasmet kitame apskrities centre – šiemet atėjo eilė Kaunui. Tai buvo įspūdingas, didelis renginys ir reginys, įdomus ne tik miestiečiams, bet ir esamiems bei buvusiems policijos pareigūnams. 

plačiau
 
Gegužės mėnuo – geriausias metas kelionėms

Jau tampa gražia tradicija, kad LPVA Kauno filialo nariai, norėdami geriau pažinti Lietuvą, susitikti su kolegomis, leidžiasi į kelionę. Visiems labai patiko pernykštė išvyka į Anykščių kraštą, todėl filialo valdyba nutarė pakviesti visus aplankyti Dzūkiją. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   sekantis  >>