į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
LPVA Kauno filialo narių viešnagė Lietuvos policijos mokykloje

2015-04-23

 

Šių metų balandžio 23 dieną grupė LPVA  Kauno filialo narių  apsilankė Lietuvos policijos mokykloje, kuri yra įsikūrusi Kauno rajone, Mastaičių gyvenvietėje. Kauno policijos veteranus pasitiko Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Algirdas Kaminskas bei pavaduotojai Antanas Matusa ir Romas Oželis.

plačiau
 
Policijos veteranų ir Lietuvos atsargos karininkų susitikimas

Kauno policija nuo seno palaiko gerus santykius su Lietuvos kariuomenės įvairiais padaliniais, kurie yra dislokuoti Kauno mieste, tačiau su atsargos karininkais buvo bendraujama epizodiškai.

plačiau
 
Po respublikinių šaudymo varžybų: šiek tiek apie kauniečių komandą

Be abejo, visi su įdomumu interneto svetainėje perskaitėme kolegos Stasio Meliūno informaciją apie jau antrąsias Lietuvos policijos veteranų asociacijos ir Policijos departamento balandžio 9-ąją organizuotas šaudymo varžybas, kuriose dalyvavo LPVA nariai ir vyresni negu 45 metų amžiaus dirbantys policijos pareigūnai.

plačiau
 
Ne balandžio pirmosios pokštas – šaudymo varžybose Kaune LPVA nariai kauniečiai laimėjo visas prizines vietas

2015-04-01

 

Artėjant Lietuvos policijos veteranų praktinio situacinio šaudymo varžyboms, be abejo, pirmiausia akies taiklumą reikia patikrinti regionuose. Šių metų balandžio 1-ąją Kauno AVPK pakvietė į šaudymo varžybas policijos pareigūnus, kurių amžius 50 ir daugiau metų, bei jau baigusius tarnybą senjorus. Pastaruosius atstovavo Lietuvos policijos veteranų asociacijos Kauno filialo, Kelių policijos veteranų klubo nariai ir kt.

plačiau
 
Pasirašyta Kauno apskrities policijos ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos Kauno filialo bendradarbiavimo sutartis

2015-02-25

 

„Buvusių pareigūnų nebūna“, – įprasta sakyti policijos bendruomenėje, todėl aktyvūs ir energingi policijos veteranai yra dažni svečiai Kauno apskrities policijoje. 

plačiau
 
Susitikimas su Kauno m. Žaliakalnio progimnazijos moksleiviais

2015-02-13

 

Šių metų vasario 13 d. į Kauno m. Žaliakalnio progiminaziją, kur vyko profesinio orientavimo diena buvo pakviestas LPVA valdybos narys Bronius Olekas.

plačiau
 
Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo minėjimas

2015-02-11

 

Šių metų vasario 11 d. gausiai susirinkę į Mykolo Romerio viešojo saugumo fakulteto salę LPVA Kauno filialo nariai paminėjo Vasario 16 - osios Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo dieną.

plačiau
 
LPVA Kauno filialo valdybos nariai dalyvavo Kauno policijos padalinių metinių veiklos rezultatų aptarimuose

Siekiant glaudesnio bendradarbiavimo, LPVA Kauno filialo valdybos nariai, pagal susitarimą su Kauno AVPK vadovybe, sausio mėnesį dalyvavo Kauno policijos padalinių metinių veiklos rezultatų aptarimuose: Arvydas Minelga – Santakos PK, Kelių policijos valdyboje, Migracijos skyriuje; Jūratė Kavaliauskienė ir Aloyzas Didžiokas- Centro ir Dainavos PK; Jonas Požerinis –Panemunės PK; Antanas Gaižauskas – Žaliakalnio PK bei kartu su Gintautu Žemaičiu ir Kauno rajono PK.

Šių metų sausio 28 d. Kauno AVPK surengė susitikimą su miesto bendruomene, kurio metu pristatė savo veiklą 2014 metais ir pagrindines veiklos kryptis šiais metais. Į šį susitikimą buvo pakviestas LPVA Kauno filial valdybos pirmininkas Antanas Gaižauskas.

plačiau
 
ANAPILIN PALYDĖTAS JUOZAS PETRAUSKAS

Šių metų sausio 23 dieną atsisveikinome su buvusiu kolega, ilgamečiu Kauno miesto vidaus reikalų valdybos viršininku Juozu Petrausku.

plačiau
 
LPVA Kauno filialo nariai susitiko kalėdinėje popietėje

2014-12-10

 

Š. m. gruodžio 10 d. filialo valdyba, puoselėdama krikščioniškas tradicijas, pakvietė LPVA narius į kalėdinę popietę Romuvos kino teatre. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   sekantis  >>