į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
Susitikimas su detektyvų autoriumi

 

 

Š.m. lapkričio 28 d. LPVA Kauno filialo nariai buvo pakviesti į susitikimą su prof. Kaziu Almenu, detektyvinių romanų autoriumi.

plačiau
 
Š.m. spalio 25 d. įvyko visuotinis LPVA Kauno filialo susirinkimas

2014-10-25

 

Š.m. spalio 25 d. įvyko visuotinis LPVA Kauno filialo susirinkimas, kuriame buvo aptarta filialo veikla 2014 metais, išklausytas revizoriaus pranešimas apie finansinę būklę, išrinktas naujas filialo valdybos narys bei svarstyti kiti aktualūskiti klausimai.

plačiau
 
LPVA Kauno filialo narių visuotinis susirinkimas

Gerbiami LPVA Kauno filialo nariai,
šių metų spalio men. 25 d. 10 val. Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto patalpose, adresu Maironio g. 27, Kaunas, rengiamas LPVA Kauno filialo narių visuotinis susirinkimas.

plačiau
 
Artėjančios Policijos dienos proga policijos veteranus pasveikino Kauno apskrities policijos vadovybė

2014-09-25

 

Pasitinkant profesinę šventę - Policijos dieną, šių metų rugsėjo 25 d. Kauno apskrities VPK vadovybė į Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovę pakvietė  policijos veteranus, daugelis iš kurių yra ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai. 

plačiau
 
Filialo valdyboje aptarta artimiausia veikla

Rugsėjo 10 d. įvyko Kauno filialo valdybos posėdis. „Vasara yra toks metas, kai kiekvienas mėgaujasi jos malonumais, todėl ir Asociacija šiek tiek „atostogavo“,- sakė Kauno filialo pirmininkas Antanas Gaižauskas. – Manau, kad šis  posėdis taps gražia suaktyvėjusios veiklos įžanga “.  Jis pažymėjo, kad birželio mėnesį buvo organizuotas respublikinis sąskrydis, kuriame, deja, filialo nariai dalyvavo neaktyviai, todėl ypač reikia padėkoti Justinui Garmui ir jo šeimos nariams, aktyviai dalyvavusiems su Kauno vėliava šiame renginyje.

plačiau
 
Senjorų šaudymo varžybos Vilniuje

2014-04-10

 

Pagal  Lietuvos policijos generalinio komisaro  įsakymu patvirtintus  nuostatus šių metų balandžio 10 dieną Vilniuje vyko policijos sistemos senjorų šaudymo varžybos.

plačiau
 
Kauno policijoje – veteranų viešnagė

2014-03-04

 

Kovo 4 d. Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi ir su viršininku Linu Pernavu susitiko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Kauno filialo nariai.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6