į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
ŠILTI SUSITIKIMAI

Spalio mėnesį LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai lankėsi įvairiose Kauno rajono mokyklose. Pagynės vaikų globos namuose, susitikimo metu su įvairaus amžiaus vaikais, buvo kalbama apie saugų eismą ir kitais juos dominančiais klausimais. Bendraujant su vaikais ir pedagogais paaiškėjo, kad visi puikiai žino kaip reikia saugiai elgtis gatvėje ir kelyje, tik visa bėda, kad eidami iš namų į autobusų stotelę važiuoti į mokyklą ir grįžę iš jos ,nėra apsaugoti nuo eismo nelaimių. Pereiti iš gyvenvietės į kitą kelio pusę yra tikras išbandymas budrumu, kadangi jokių įspėjamųjų ženklų nėra. Veteranai vaikams padovanojo atšvaitus ir su atitinkamu prašymu  - dėl atitinkamų ženklų įrengimo -  kreipėsi į Kauno rajono merą V.Makūną ir Kauno rajono policijos komisariato viršininką A.Chraminą.

Lapių pagrindinėje mokykloje ,bendraudami su trečių klasių mokiniais, aiškinosi situacijas ne tik saugaus eismo klausimais, bet ir namų saugumu, savo daiktų apsauga , atsakė į daug asmeninių klausimų, kurių tikrai buvo nemažai. Tai dar kartą patvirtino, kad bendruomenės pareigūnai ir ne tik yra padarę didelį darbą, jog policininkus laiko patikimais, kurie gali ne tik saugoti – ginti, bet ir padėti.

Panevėžiuko  daugiafunkciniame centre su 30 mokinių susitikome neįprastomis sąlygomis. Renovuojant patalpas, susitikimas vyko sporto salėje, mokiniams patogiai įsitaisius ant sportinių čiužinių. Nuoširdus pokalbis ir padėkos apsikabinimai už susitikimo metu apsikeistą informaciją apie saugų eismą, saugią aplinką ir kt. , o taip “Atšvaitų dienos„ proga įteiktus atšvaitus paliko nepaprastai šiltus prisiminimus apie šios mokyklos mokinius ir pedagogus.

 

LPVA Kauno filialo informacija