į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Kauno filialas
Vėl rugsėjis, vėl nauji darbai...

Po karštos vasaros  rugsėjo 2-ąją  į pirmąjį posėdį susirinkę LPVA  Kauno filialo valdybos nariai ne tik pasidalino atostogų įspūdžiais, bet, svarbiausia, susipažino su aktualia informacija bei aptarė artimiausius darbus. Valdybos posėdyje dalyvavo Kauno AVPK bendruomenės pareigūnė vyriausioji specialistė Agnė Greblikaitė, kuri pakvietė policijos veteranus aktyviau bendradarbiauti kuriant saugią aplinką Kaune bei keistis informacija, kuri reikalinga bendrai veiklai.  

Kauno AVPK vadovybė nepamiršo policijos veteranų ir rugsėjo 7 d. penkis policijos veteranus kartu su dideliu būriu pareigūnų  pakvietė vykti  atlaidus Šiluvoje, kur buvo aukojamos Šv. Mišios už policijos,  valstybės sienos apsaugos ir priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos pareigūnus.  Visiems pabuvojusiems Šiluvoje didžiulį įspūdį padarė iškilmingas Šventųjų Mišių ritualas bei šiltas statutinių pareigūnų bendravimas su visuomene ir dvasininkais.

 Rugsėjo 16 d. LPVA Kauno filialo nariai buvo pakviesti į ekskursiją susipažinti su Žalgirio arena. Mus maloniai sutiko šio visai Lietuvai svarbaus statinio apsaugos viršininkas Gintaras Jankauskas, kuris parodė tas arenos vietas, į kurias žmonės be spec. leidimų negali patekti. Veteranams buvo pademonstruota arenos apsaugos sistema, Žalgirio krepšinio komandos treniruočių patalpos, pagrindinės scenos transformavimo galimybės, žiūrovų evakuacijos subtilybės. G. Jankauskas pažymėjo, kad statant  areną mūsų architektus konsultavo amerikiečiai, kurie turi didelę patirtį tokių objektų statyboje. Labai įdomios ekskursijos rezultatus veteranai aptarė prie arbatos puodelio Žalgirio arenos kavinėje, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į  Nemuno upę.

Gausiai kauniečiai rinkosi ir rugsėjo 26-ąją į Lietuvos policijos veteranų asociacijos visuotinį susirinkimą ( daugiau informacijos policija.lt).  Mums telieka pažymėti, kad  šio susirinkimo metu pasveikinome Kauno filialo narius, šiemet pažyminčius jubiliejinius gimtadienius: Algimantą Antaną Mikėną, Nikolaj Keselman, Leonidą Filipenko, Gintarą Šerepką. Jiems pirmiesiems buvo įteiktos neseniai pagamintos atminimo dovanėlės su LPVA simbolika. 

 

LPVA Kauno filialo informacija