į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Marijampolės filialas
Policijos veteranai Marijampolėje jau turi savo būstinę

Penktadienį, vasario 23 d., Marijampolėje atidaryta Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Marijampolės filialo būstinė. Ji įsikūrė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (apskr. VPK) patalpose Kęstučio g. 2, t. y. tame pačiame pastate, kuriame veikia Apskrities VPK Migracijos skyrius. LPVA Marijampolės filialui komisariatas paskyrė erdvų kabinetą antrame aukšte.
Atidaryti būstinės patalpas LPVA Marijampolės filialo valdybos pirmininkė Ramutė Kartavičienė pakvietė Marijampolės savivaldybės merę Ireną Lunskienę ir LPVA valdybos pirmininką Vytautą Navicką. Jie drauge su R. Kartavičiene perkirpo simbolinę atidarymo juostelę. Po to patalpas pašventino Marijampolės Palaimintojo Jono Pauliaus II parapijos klebonas kun. Marius Rudzinskas.
Savivaldybės merė I. Lunskienė sveikindama Marijampolės policijos veteranus su būstinės atidarymu jiems linkėjo įdomios ir aktyvios veiklos, o LPVA valdybos pirmininkas V. Navickas padėkojo ir merei, teigdamas, kad ji irgi prisidėjo prie to, jog Marijampolės policijos veteranai turėtų savo patalpas.
Renginyje taip pat dalyvavo ir LPVA Marijampolės filialo narius sveikino Marijampolės apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys, kolegos veteranai iš Vilniaus, Lazdijų, Vilkaviškio, Šakių, Kauno, Rokiškio ir kitų LPVA filialų. Veteranai taip pat sulaukė Tarptautinės policijos asociacijos (IPA) Lietuvos skyriaus Marijampolės poskyrio pirmininkės Linos Montvilaitės ir organizacijos rėmėjų UAB „Lietuvos cukrus“ atstovo, bendrovės aplinkos apsaugos vadovo Giedriaus Šlekio sveikinimų. Įkurtuvių proga policijos veteranams svečiai įteikė įvairių dovanų, o kolegos iš Lazdijų – skoningai įrėmintą 1918 m. Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarų nuotrauką ir jų pasirašyto Nepriklausomybės Akto kopiją.


Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos
Filialo būstinės patalpas pašventino kun. Marius Rudzinskas.

LPVA Marijampolės filialo valdybos pirmininkė R. Kartavičienė padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie policijos veteranų iniciatyvos įgyvendinimo, ir pasidžiaugė, kad policijos veteranai aktyviai dalyvauja filialų veikloje ir gražiai  bendradarbiauja tarpusavyje įgyvendindami asociacijos tikslus. Visi svečiai buvo paprašyti pasirašyti LPVA Marijampolės filialo būstinės Svečių knygoje, o paskui pakviesti neformaliai pabendrauti Skaisčiūnų kaimo bendruomenės namuose surengtoje vakaronėje.

 

Birutė MONTVILIENĖ