į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Mažeikių rajono policijos komisariato šaudymo varžybos atsargos pareigūnams

Jau tapo tradicija, kuomet į Lietuvos policijos įstaigose vykstančias šaudymo varžybas kviečiami ir atsargos pareigūnai. 2018 m. kovo 21 d. Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu patvirtinti šių varžybų nuostatai, kurias organizuoja ir joms vadovauja Policijos departamento prie VRM Žmogiškųjų išteklių valdyba kartu su Lietuvos policijos veteranų asociacija.

Mažeikių r. policijos komisariato šaudykloje kovo 28 d. atsargos pareigūnams buvo organizuotos šaudymo varžybos, kuriose buvo varžomasi dviejose pratimuose, t. y. šaudymas iš 15 ir 25 metrų.

Mažeikių veteranų tarpe šaudyme iš 15 m. geriausią rezultatą parodė Boleslovas Palkimas, antras liko Karen Minasian, trečioji vieta atiteko Hernig Sokolovskij, ketvirtas liko Aidas Bilotas. Šaudyme iš 25 m. atstumo taikliausiai šaudė Karenas, antas buvo Henrig, trečias Boleslovas, ketvirtas liko Aidas. Asmeninį rekordą - 98 taškus surinko Karenas. Balandžio 5 d. į Vilnių filialo garbę važiuos ginti Karen Minasian, Boleslovas Palkimas ir Henrig Sokolovskij. Apie Mažeikių filialo narių dalyvavimą  Vilniuje organizuojamose šaudymo varžybosei išsiūsta paraiška. Filialo veteranams palinkėta sėkmės.
Nuoširdiausia padėka Pauliui Z. už organizuotą treniruotę ir varžybas.

Filialo gretas papildė nauji nariai, kuriems įteikti LPVA narių pažymėjimai, kuriais tapo: Aidas Bilotas, Stasys Šiuipis, Vladimir Loginov ir  Egidijus Gedvilas.

 

LPVA Mažeikių filialo informacija