į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Mes 10 metų kartu!

„Mes 10   metų  kartu !” Atsargos pareigūnų vakaronė šeštadienio popietę sukvietė  daugiau nei puse šimto buvusių kolegų į Stulpino malūną. Restorano šeimininkai  sutiko  mus skaniai ir be galo puošniai paruoštu vaišių stalu. Kokia  šviesi aura išpuoselėtose, gerai prižiūrimose  malūno patalpose. Tekantis upelis, plaukiojanti gulbių porelė, pakrančių viliojanti gamta.

Vakaronėje garbės svečias Rymantas Girdenis, buvęs PK viršininkas, kolegos iš Marijampolės ir Kauno LPVA filialų. Kaip malonu girdėti širdį glostančius žodžius, kai tave supranta, kiek širdies įdėta atrodo į paprastą, bet taip visiems reikalingą, suvienijančią veiklą. Ne kasdien galim susitikti su buvusiais bendražygiais.

Prisiminti veteranai, kurių tarp mūsų jau nebėra.  Pagerbti tylos minute. "Galvą nuleidau – ir prieblandos pelenai apkrito ją, nesipriešinančią. Vis dar pažįstame juos ir jiems nusišypsom. Aš taip senamadiškai žiūriu į juos ir taip jais tikiu. Labiau nei gyvaisiais. Atsiminimai. Gęstantys atsiminimai arba degančios žvakės prasmė" /Justinas Marcinkevičius/.

Dėkui už palinkėjimus ir puikias dovanas Ramutei ir Janinai, bei jos vyrams. Nuoširdžiai Daivutei, kuri žino tokių veiklų organizavimo kainą ir kvapnių gėlių puokštes Danguolei.

Puikus muzikantas Rašidas, negailėjo pačių gražiausių ir linksmiausių dainų.

O ir jauniausias akordeonistas virtuozas Jonas Vozbutas, leido mums pamatyti kaip meistriškai valdo akordeoną  ir pasiklausyti jo grojamų kūrinių. Dėkojom ir Jono mamai.

Pasveikinti LPVA filialo nariai. LPVA valdybos 2018-06-21 nutarimu už atliktą pareigą, indėlį atkuriant Lietuvos Nepriklausomybę ir Lietuvos Policijos 100-čio proga įteikti atminimo ženklai „Policijai 100“, bei ženklų liudijimai su LPVA valdybos pirmininko Vytauto Navicko parašu, filialo nariams: Romualdas, Vidmantas, Darius, Regimantas, Antanas, Viktoras, Danas, Karenas, Česlovas, Algis.

Gimtadienių, jubiliejaus proga sveikinti Olegas, Juozas J., Angelė, Juozas S., Rimvidas, Kęstutis, Ričardas, Rūta J., Vygintas, Henrig, Ildefonsas, Albinas, Regimantas, Mindaugas, Rimvydas, Francišek.

Padėkos raštas Emilijai už tradicijų puoselėjimą, už bendruomeninę veiklą Iolnai, kolekcionierui Danui.

Už bendrystę, už draugystę padėkota LPVA Marijampolės filialo pirmininkei Ramutei, futbolo fanei-čempionei, subūrusiai „Močiučių komandą“. Janinai, nuoširdžiam, šiltam žmogui, kuris nesigaili laiko ir su didžiausiu užsidegimu ragina kolegas, organizuoja savo filialo veikla Kaune.

Draugystės tiltai tarp filialų nutiesti. Puikus palinkėjimas iš Šilutės kolegų, kurie apgailestavo, kad negali dalyvauti Visiems vakaronės dalyviams, kolegoms palinkėta ne tik puikaus vakaro, bet ....“nebūk vienatvėj, glauskis nuolat prie draugų. Mes be draugų daug metų negyvenam. Ir neieškok žmonių: šaunių, taurių, tikrų – Mes Tavo kraujas- tekam Tavo venom“.

Linksma vakaronė užsitęsė iki pat ryto....

 

LPVA Mažeikių filialo informacija