į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Mažeikių filialo narių neeilinis susirinkimas

Rugpjūčio 30 d. Mažeikių filialo narių neeilinis susirinkimas . Dienotvarkėje klausimai :
- dėl Kalėdinės vakronės organizavimo. Sukviesti policijos veteranus , jų šeimos narius ir pakviesti svečius.

plačiau
 
Mažeikiai-Rusnė-Nida 2017m. rugpjūčio 4-5 d.d.

Rugpjūčio pirmasis penktadienis. Anksti ryte, policijos veteranų asociacijos Mažeikių filialo nariai  su šeimomis susitikome bundabčio miesto pakraštyje. Tvyrojo rūkas, bet nuotaikos puikios. Renkamės ekipažo vedlį Kęstutį. Jis tiesiausiu keliu, nors šiuo metu nelabai išvengsi kelio remonto darbų, padės nuvažiuoti į Šilutę, ten kur patys raudoniausi čerpiniai namelių stogai. Pravažiuojant Švėkšnos miestelį mus pasitiko įspūdinga Švėkšnos bažnyčia, jos aukštis 75 m. Rūpestingojo šilutiškio LPVA filialo pirmininko Stasiaus skambutis, kad mūsų lauks vakare parplaukiančių iš Nidos.

plačiau
 
Tradicinė veteranų vakaronė

2017 liepos 15 d. susitikimas policijos veteranų ir policijos asociacijos narių Stanislovo ir Dalios Mikulskių sodyboje Reivyčiai, Aludarių 23.

Susitikimas tradicinis, tai jau  9 m., kai veteranai susitinka vasaros metu.

Susitikime dalyvauja rajono veteranai, svečiai iš Šilutės. Savo muzika mums dovanojo saksafonistė Karina.

plačiau
 
Už atliktą pareigą

Į vykusį visuotinį ataskaitinį susirinkimą buvo nuvežtos  filialo narių užpildytas Anketas už dalyvavimą reikšminguose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo įvykiuose 1991 metais sausio – rugpjūčio mėnesiais. 

plačiau
 
VRM sąskrydžio prisiminimai

2017-06-03

 

Pagėgių sav., Vilkyškių sen., Mociškių k., Jūros 12 ant Jūros upės kranto, Karšuvos girios pakraštyje vyko VRM sąskrydis, kuris sukvietė 32 komandas. Buvom pakviesti ir mes Lietuvos policijos veteranų asociacija, kuri buvo įsikūrusi 12 vietoje, tai sutapimas ar ne, bet pagal adresą.

plačiau
 
Filialo susirinkimas svarbiems klausimams aptarti

2017 gegužės 30 įvyko filialo  susirinkimas. Buvo apspręsti trys klausimai. Tai vykimas į VRM sąskrydį, užpildyti anketas, siekiant įvertinti  policijos veteranų poreikį integruotis į darbo rinką, bei LPVA atributikos įsigijimas t.y. marškinėliai ir kepurėlės.

plačiau
 
LPVA ataskaitinis susirinkimas

2017-04-29

 

Vykusiame LPVA visuotiniame susirinkime Vilniuje policijos departamento salėje dalyvavo  visų esamų 24 filialų LPVA  119 veteranai /viso vienija 1139 narius/ plius su įgaliojimais viso 711. Tame tarpe  Mažeikių filalo pirmnininkė D. Mockienė, filialo valdybos narys A. Sujeta, tradicijų komiteto narys D. Janavičius. Esame dėkingi už  skirtą transproto priemonę su  vairuotoju-  Telšių VPK viršininkui R. Rudminui. Kartu su mumis važiavo ir Telšių filialo pirmininkas.  

plačiau
 
„Karjeros savaitė“ Mažeikiuose

2017-04-12

 

„Koks jausmas būti teisininku, virtuvės šefu ar mediku? Kuo  norėtųsi būti? Klausimas ne vienam gimnazistui. Kokiose pareigose jis  mato save po kelių metų?

plačiau
 
LPVA Mažeikių filialo susirinkimas.

2017-04-12 


Mažeikių PK salėje įvyko  narių susirinkimas. Dalyvavo 41 LPVA MF narys, kviestiniai asmenys : policijos veteranai, Telšių VPK viršininkas R. Rudminas, Mažeikių PK viršininkas S. Bumblys. Susirinkimo pirmininkas D. Mockienė  viso kolektyvo vardu gražius palinkėjimus ir sveikinimus skyrė  jubiliatui Povilui Šiatkui 80 proga,  Jonui Adomaičiui ir Onai Linkuvienei 60 mečio  proga, įteiktos dovanos, nominacijos. 

plačiau
 
Atsargos karininkai kviečiami į tradicines šaudymo varžybas

Gautas LPVA Valdybos pirmininko Vytauto Navicko raštas, kad esame kviečiami į atsargos karininkų tradicines šaudymo varžybas.

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   sekantis  >>