į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Metų palydų šventė Mažeikių filiale

2016-12-10

 

Gruoždio 10 d. buvę Mažeikių policijos pareigūnai, veteranai, LPVA filialo nariai rinkosi tradicinei metų palydos šventei . Pasidžiaugta,  kiek nemažai per tuos metus nuveikta.

plačiau
 
Vėlinės

2016-11-01

 

Vėl sulaukėme to meto, kai ruduo pradėjo skaičiuoti paskutines savo dienas. Ateina paskutinis rudens mėnuo – lapkritis ir jo pirmoji diena.

plačiau
 
Veteranams pristatyti struktūriniai ir personaliniai pokyčiai

2016-10-25

 

Spalio 25 d. Mažeikių policijos komisariate vyko vietos policijos veteranų asociacijos narių susitikimas su šio komisariato atstovais. Laikinasis komisariato vadovas  supažindino su struktūriniais ir personaliniais pokyčiais Mažeikių policijos komisariate. Suprantama, kad policijos veteranus domino: "kokia šios nesibaigiančios reorganizacijos policijoje nauda vietos bendruomenei ir bendrai situacijai teisėtvarkos srityje?.." Kokia?

plačiau
 
Policijos dienos minėjimas Mažeikiuose

2016-10-02

 

Mus, Mažeikių policijos veteranus pakvietė į Žemaitijos sostinę, kur kartu su dirbančiaisiais policijos pareigūnais Policijos dienos, šv.Angelų sargų dienos proga Katedroje klausėme šv. mišių, šventinio minėjimo ir Žemaitės dramos teatre koncerto ir kartu dainavom su Thundertale ... Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos....

plačiau
 
Susitiko veteranai, ištarnavę po 20, 30 ir daugiau puikių savo tarnyvos metų

2016-07-30

2016 liepos 30 dienos popietę susitiko buvę kolegos,  veteranai, kurie  ištarnavę po 20, 30 ir daugiau puikių savo tarnyvos metų.

 

 

plačiau
 
Mažeikių filialo narių susirinkimas

2016-04-07

 

2016 m. balandžio  7 d. Mažeikių filialo nariai rinkosi į susirinkimą. Filialo nariai ir valdyba susirnkimo metu apsprendė klausimą dėl narių apdovanojimo jubiliejinėmis nominacijomis, bei padėkos raštais už  nuoširdų ir aktyvų dalyvavimą  Lietuvos policijos veteranų asociacijojos veilkoje.

plačiau
 
Senjorų šaudymo varžybos

2016-04-05

 

Balandžio 5 d.  Mažeikių rajono policijos komisariato šaudymo tire įvyko senjorų šaudymo varžybos, kurių tikslas – gerinti policijos pareigūnų profesinį pasirengimą, aktyvinti į atsargą išėjusių pareigūnų bendravimą bei išsiaiškinti geriausius šaulius, galinčius dalyvauti Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybose. Į varžybas susirinko nemažas veteranų skaičius.
 

plačiau
 
LPVA filialo susirinkimas

2016 m. vasario 4 LPVA filialo susirinkimas. Filialo pirmininkas parvežęs iš Vilniaus atidavė sieninius ir mažus kalendoriukus. 

plačiau
 
Mažeikių rajono policijos komisariato metinis ataskaitinis susirinkimas

Sausio 28 dieną, ketvirtadienį, vyko Mažeikių rajono policijos komisariato metinis ataskaitinis susirinkimas, kuriame buvo pristatyti ir įvertinti 2015 metų darbo rezultatai bei aptartos prioritetinės darbo kryptys 2016 metais.

plačiau
 
Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas į komisariatą sukvietė gausų būrį socialinių partnerių

2015 m gruodžio 30 d. Tarpšventiniu laikotarpiu Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas į komisariatą sukvietė gausų būrį socialinių partnerių šventiniame šaudymo turnyre išbandyti taiklumą. 

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   sekantis  >>