į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Pažymint Kovo 11-ją Mažeikių rajono policijos komisariate pagerbti policijos veteranai

Pažymint Kovo 11-ją Mažeikių rajono policijos komisariate pagerbti policijos veteranai „Policijos pasižymėjimo ženklais "Už atliktą pareigą 1991 metais". Jais apdovanota grupė buvusių Kelmės ir Mažeikių rajonų policijos komisariatų pareigūnų, šiuo metu esančių užtarnautame poilsyje.
Apdovanojimus įteikė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas. Susirinkusius sveikino Telšių apskrities policijos kapelionas Juozas Šiurys, Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas Gintaras Lengvinas.
Susitikimo metu taip pat buvo apdovanoti vardinėmis dovanomis grupė Akmenės, Kelmės ir Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnų.
Susitikime su veteranais dalyvavo ir Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys, Telšių apskrities VPK viršininko pavaduotojas Vaclovas Akavickis.
Man, Česlovui Čyžui, kaip buvusiam Mažeikių komisariato vadovui, buvo garbė kartu su Lietuvos policijos veteranų asociacijos Mažeikių filialo valdybos pirmininke Danute Mockiene pasveikinti mažeikiškius policijos veteranus Viktorą Bulošą, Stasį Drungilą ir Ildefonsą Kubilių su garbingu apdovanojimu. Toks ženklas skirtas ir Rimvidui Aleškevičiui.
Po apdovanojimu susitikime dalyvavę veteranai policijos pareigūnai buvo pakviesti prisiminimų diskusijai prie kavos puodelio, o vėliau apžiūrėjo Mažeikių rajono policijos komisariate esantį policijos muziejų.
 

LPVA Mažeikių filialo informacija