į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas

Vasario 7 d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Bumblys bendruomenei pristatė 2018 m. įstaigos veiklos rezultatus, kuriuose netrūko gerų žinių. Kaip sakė viršininkas, pareigūnai buvo užsibrėžę pasiekti ne vieną tikslą – ir tai pavyko.
Mažeikių rajono policijos komisariato patalpose policijos veiklos ataskaitą išklausė ir Savivaldybės atstovai, Mažeikių rajono seniūnijų seniūnai, Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas, viršininko pavaduotojai, prokuratūros ir kitų įstaigų atstovai Telšiųapskrities policijos kapelionas Juozas Šiurys, Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijos klebonas, garbės policijos rėmėjas, Gintaras Lengvinas, policijos rėmėjai, pareigūnai, kiti bendruomenės nariai.
Mažeikių policijos komisariato viršininko kvietimas buvo ir LPVA Mažeikių filialo veteranams.
Sudalyvavo Artūras G., filialo pirmininkė Danutė M., dar dirbantys, bet esantys filialo nariai Juozas S.,Remigijus G., kaip policijos rėmėjai Danas J., Česlovas Č. Buvo pasveikinti aktyviausieji. Puiki nominacija atiteko ir atsargos pareigūnui, policijos rėmėjui Česlovui Čyžui, buvusiam PK viršininkui.

 

LPVA Mažeikių filialo informacija