į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Tikras Lietuvos gimtadienis liepos 6 d.

Valstybės šventė prasidėjo S. Daukanto aikštėje. Pranešėjas  pristatydamas šventės dalyvius pristatė ir Lietuvos policijos veteranus. Po to LPVA nariai  rinkomės Savičiaus  g. 15 Šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje. Policijos  kapelionas A. Toliatas,  kaip visada mums susirinkusiems negailėjo savo laiko. Sakė, „kad bažnyčia yra mūsų visų erdvė, kurti bendrystei, vienybei, naudinga kaip susikalbėjimo vieta. Be asociacijos narių indėlio, palaikymo būtų labai sudėtinga. Yra toks posakis:  patikėjau, nes pamačiau. Tikrasis kelias, pamačiau, nes patikėjau.... ir kai  turi kažkokį projektą, idėją, laisvę, čia viskas yra taip stipru, spręsti konkrečius klausimus degančiomis  širdimis. Sakė, kad asociacijos narių labai daug, bet atsipalaiduoti niekada negalima. Taip kaip Abraomas, nesant jokiai vilčiai, patikėjo viltimi.

LPVA palinkėjo, kad netrūktų žmonių idealistų, kad liktume jauni, amžinai jauni.

Pirmasis nepriklausomos Lietuvos generalinis komisaras P. Liubertas sakė, kad „ Lietuvai prireikė 1000 metų kol buvo pakrikštyta. Vienas iš trijų gimtadienių guli ant mūsų pečių ir turime didžiuotis“

Lietuvos šaulių sąjungos svečiai kalbėdami sakė  - du iš jų netikri, o liepos 6  -  tai tikrasis Lietuvos gimtadienis .  Skaičiuojami 800 metų. Žmogui tai būtų didelis skaičius, o valstybei kuo daugiau metų tuo geriau.

LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas sveikino, įteikė sertifikatus ir ženklus LPVA garbės nariams: P. Liubertui, R. Olekai, V. Bagužiui. Dėkojo susirinkusiems, pasidžiaugė atvykusiais filialo nariais: mažeikiškiais, marijampoliečiais, šiauliečiais, uteniškiais, vilniečiais ir kvietė kavos, arbatos puodeliui.

 

LPVA Mažeikių filialo informacija