į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Mažeikių filialas
Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – diena

Liepos 6 d iš pat ankstyvo  ryto atsargos pareigūnai rinkosi Lietuvos policijos veteranų būstinėje Verkių gatvėje. Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas padėkojo visiems atvykusiems į Valstybės dienos minėjimą, perdavė Ministro Pirmininko sveikinimą šventės proga bei įteikė Vyriausybės šventinius atminimo ženklelius nusipelniusiems veteranams, bei filialų valdybų pirmininkams: Mažeikių D. Mockienei, Šiaulių A. Tručinskui, Klaipėdos L. Gauronskiui , Utenos B. Kunigėliui...

Liutauras Vasiliauskas sveikindamas visus kolegas pažymėjo, kad yra tik dvi valstybės Europoje, turinčios tokią istoriją, ir pabrėžė, kad esame atsargos pareigūnai, o veterano žodžio reikšmė yra "senas išmėgintas karys" arba "praėjusio karo ar sukilimo dalyvis", todėl palinkėjo išlikti visgi - atsargos pareigūnais, na o jei nepajėgsime prie nieko valstybėje prisidėti, išliksime veteranais.

Pabendravę bei pasivaišinę kava ir arbata atsargos pareigūnai išvyko i Simono Daukanto aikštę.

Į šventę rinkosi ne tik vilniečiai Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai, bet ir kolegos iš Šiaulių, Mažeikių. Ne vienas atvyko su šeimos nariais.

Prezidentė savo kalboje sakė, kad šiųmetė Liepos 6-oji – išskirtinė, nes karūnuoja mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį – kita tokia šventė bus tik po šimto metų.

Mums labai pasisekė – esame ypatingo jubiliejaus dalyviai ir liudininkai.

 

LPVA Mažeikių filialo informacija