į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Panevėžio filialas
Grožis ir jaukumas – bičiuliams

Jau penktus metus Lietuvos policijos veteranų asociacijos Panevėžio miesto filialo ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Panevėžio poskyrio narys Algimantas Justinas Beliakas ir jo žmona Gražina sukviečia bičiulius veteranus į savo kolektyvinį sodą, į sąlyginai vadinamą „Pirmųjų bulvių šventę“. Ir suvažiuoja lauknešėliais nešini abiejų asociacijų atstovai, kad pabūtų drauge išpuoselėtoje, gražioje, žydinčioje aplinkoje, pasidžiaugtų gėlių, vaistinių ir prieskoninių augalų įvairove, pasimėgautų šeimininkų svetingumu, pabūtų aplinkoje, skleidžiančioje be galo gerą aurą, prisiliestų prie gamtos sukurtų grožybių, radusių prieglobstį jaukioje sodo aplinkoje.
Algimantas ir Gražina visus pasitinka su meile, sukuria jaukią aplinką, kasmet atvykusiųjų širdis pradžiugina kokia nors savomis rankomis sukurta naujove. Ir liejasi prisiminimai, iš rankų į rankas keliauja nuotraukos, įamžinusios praėjusias akimirkas, mėgaujamasi žolelių arbatų įvairove. Čia visi nusimeta metų naštą, diskutuoja, ilsisi, šnekučiuojasi, nepastebėdami bėgančio laiko, ir tikrai neskuba išvykti namo.
Žiūrint į šypsenas veiduose, į trykštantį džiaugsmą, norisi nusilenkti Algimantui ir Gražinai už jų dovanojamą nuoširdumą, atviras širdis, norą kiekvienam suteikti jaukumą, laimę būti kartu ir draugystę.
Sodas, kurio vartai – miškas ir dviejų darniai gyvenančių žmonių širdžių šiluma, kasmet vilioja ir vilios kiekvieną čia atvykti, kūrenti atvirų širdžių ir bendrystės laužą. Ačiū jums, Algimantai ir Gražina.

 

LPVA Panevėžio miesto filialo Valdybos narys
Virginijus Klanauskas