į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Panevėžio filialas
„Lemtingi metai“ susitikimai ir prisiminimai

Spalio 19 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Panevėžio skyriaus kvietimu viešėjo pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis. Žinodamas, kad LPVA Panevėžio skyrius vykdo savo projektą „Lietuvos šimtmečiui – šimtas ąžuoliukų“, M. Misiukonis Nevėžio pakrantėje pasodino pirmą šimtmečio ąžuoliuką. Jam talkino LPVA Panevėžio skyriaus nariai, kaip kad sąžiningai padėjo vykdydami savo pareigas ir tais sunkiais laikais atkūrus nepriklausomybę.

Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate, pristatydamas M. Misiukonio knygą „Lemtingi metai“, LPVA Valdybos pirmininkas V. Navickas pažymėjo, kad M. Misiukonis yra LPVA garbės narys, priminė buvusio ministro svarbiausius tarnybos momentus, jo sąsajas su Aukštaitijos kraštu.

 

plačiau
 
M. MISIUKONIO KNYGOS PRISTATYMAS

Spalio 19 (penktadienis) 15.30 val. Panevėžio m. Tulpių g. 60 (didžioji Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato salė) įvyks Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Panevėžio filialo kartu su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariatu organizuotas susitikimas su  Marijonu Misiukoniu. Susitikimo metu bus pristatyta jo istorinė knyga „LEMTINGI  METAI“.

Pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos vidaus reikalų ministro knygą išleido leidykla „Mintis“. Knygą bus galima įsigyti susitikimo metu.

 

 

Kviečiame dalyvauti.

 

KVIETIMAS

 

LPVA Panevėžio filialo pirmininkas                          Ignas Raila

 
 
Nepamirštami susitikimai Vokietijoje

2018 m. rugpjūčio  10-19 dienomis Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės Selm-Brok mieste (beje, mieste yra Policijos akademija) vyko TPA Vokietijos skyriaus rengiamas jau septintasis tarptautinis TPA šalių-narių atstovų susitikimas.

 

plačiau
 
Grožis ir jaukumas – bičiuliams

Jau penktus metus Lietuvos policijos veteranų asociacijos Panevėžio miesto filialo ir Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Panevėžio poskyrio narys Algimantas Justinas Beliakas ir jo žmona Gražina sukviečia bičiulius veteranus į savo kolektyvinį sodą, į sąlyginai vadinamą „Pirmųjų bulvių šventę“.

 

plačiau
 
Biržuose vykusiame renginyje „Šeima = Sportas = Sveikata” aktyviai dalyvavo policijos veteranai ir jų šeimų nariai

2018 m. birželio 15 d., nekasdieniškai praleisti šiltą vasaros penktadienį Biržų aeroklubo teritorijoje, Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai sukvietė vaikų globėjus, globojamus vaikus, policijos darbuotojus, policijos asociacijos narius, policijos veteranus, jaunuosius policijos rėmėjus ir jaunuosius šaulius.

 

plačiau
 
Biržuose ipiečiai ir Policijos veteranai žaidė montebolą

Gegužės 26 d. Mantagailiškio dvaro parke Biržų rajone vyko Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus  Biržų poskyrio tradiciškai organizuojamos  montebolo varžybos.

Biržų poskyris pakvietė visus Asociacijos poskyrius išbandyti dvarvietės savininko S. Kalkio sukurtą žaidimą –„Monteball“, kuris sumanytas golfo principu: į tam tikru atstumu įrengtas duobutes reikia įspirti kamuolį, atliekant kuo mažiau spyrių.

plačiau
 
„Darom 2018“ – su Germaniškio bendruomene

2008 metais Estijos savanorių grupei kilo idėja rengti akciją „Darom“. Jiems į Estijos laukus ir miškus tada pavyko sukviesti daugiau nei 50 tūkstančių savanorių. Tais pačiais metais prie gamtos švarinimo prisidėjo ir keli tūkstančiai savanorių Lietuvoje. Per devynis veiklos metus akcijose dalyvavo daugiau kaip 1 milijonas žmonių, ir bendromis jėgomis surinkta apie 35 000 t. atliekų.

plačiau
 
Kvietimas į susitikimą su LR Seimo nariais

GERBIAMI KOLEGOS,

 

Kviečiame Jus į  susitikimą su LR Seimo nariais – Povilu Urbšiu, Bronislovu Mateliu ir Guoda Burokiene. Susitikimas vyks  š. m. gegužės mėn  07 d., 17:30 val., Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos salėje, Respublikos g. 14.

plačiau
 
Dar tvirta ranka ir taikli akis

Kovo 29 d. Panevėžio rajono Naujamiesčio seniūnijos teritorijoje, UAB „Oksalis“ šaudykloje vyko tradicinėmis tapusios Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus ir Komunikacijos grupės organizuotos senjorų šaudymo varžybos, kuriose akies ir rankos taiklumą išbandė ne tik buvę, bet ir esami pareigūnai ir
darbuotojai.

plačiau
 
Kviečiame dalyvauti sodinant 1000 ąžuoliukų Lietuvos šimtmečiui

Panevėžio miesto savivaldybės administracija tenkino LPVA Panevėžio filialo nevyriausybinių organizacijų projektų, teikiamų finansavimui iš savivaldybės biudžeto gauti, paraišką projektui „1000 ĄŽUOLŲ LIETUVOS ŠIMTMEČIUI“ (vadovas - Ignas Raila) ir skyrė  finansavimą vykdymui. Panevėžio filialo narių  ir dirbančių policijos pareigūnų suvienytų pajėgų laukia nemenkas iššūkis norint tinkamai susidoroti su projekte numatytais uždaviniais ir konkrečiais darbais.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   sekantis  >>