į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Panevėžio filialas
Panevėžį aplankė Tadžikistano pareigūnai

2018 m. vasario 27 d. Policijos departamente prie Vidaus reikalų ministerijos lankėsi Tadžikijos atstovų delegacija. Vizitą organizavo Jungtinės Karalystės nevyriausybinės organizacijos, vykdančios projektą „Bendruomenės politikos palaikymas Tadžikijoje 2016–2018“.
Kovo 1 d. svečiai iš Tadžikijos apsilankė ir Panevėžyje. Lydimi asociacijos „Tautos skydas“ ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Panevėžio filialo narių svečiai lankėsi „Rožyno“ pagrindinėje mokykloje. Svečius dainomis ir šokiais pasitiko „Rožyno“ pagrindinės mokyklos pedagogai, mokiniai ir Rožyno bendruomenės nariai. Svečiai domėjosi
Lietuvos policijos veikla užkertant kelią ir kovojant su smurtu artimoje aplinkoje, su korupcija pareigūnų gretose, bendradarbiaujant su miesto bendruomenėmis. Į svečių klausimus atsakė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Vidas Sabonis, bendruomenės pareigūnai, atsargos pareigūnai Rimantas Norkūnas, Gintaras Šimkus, LPVA Panevėžio filialo nariai Virginijus Klanauskas, Vidmantas Norkevičius, Eugenijus Vitoško, policijos rėmėjai iš Šiaulių. Pasidalinta patirtimi vienijant policijos veteranus, papasakota apie LPVA ir LPVA Panevėžio filialo veiklą, planus įtraukti policijos veteranus į miesto bendruomenių veiklą.

Prie puodelio kavos pasikeista kontaktais. Svečiai pakvietė apsilankyti, teigė, kad daug naujo sužinojo, kad su Lietuvos policijos pareigūnų ir policijos veteranų darbo patirtimi supažindins ir savo kolegas.

 

LPVA Panevėžio filialo valdybos narys Virginijus Klanauskas