į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Panevėžio filialas
Šventinis susitikimas su kolegomis

Vasario 21 dieną laikinai einantis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariato viršininko pareigas Dainius Čepas į komisariatą pakvietė Lietuvos policijos veteranų asociacijos Biržų skyriaus narius kartu paminėti atkurtos Lietuvos valstybės 100-metį, prisiminti policijos šimtmečio istorijos puslapius.

Biržiečių pasveikinti atvykęs LPVA Panevėžio filialo valdybos narys Virginijus Klanauskas biržiečiams perdavė LPVA pirmininko Vytauto Navicko nuoširdžius sveikinimus, supažindino su Biržų krašto policijos istorija nuo 1918 metų iki šių dienų, parodė savo surinktą istorinius momentus užfiksavusių nuotraukų kolekciją.

Biržietis veteranas Rimantas Gelažnikas pasidalino prisiminimais iš savo tarnybos, prisiminė 1990 –uosius, kai be dvejonių prisiekė sąžiningai tarnauti Lietuvai ir jos piliečiams.

Panevėžio apskrities VPK Biržų r. PK viršininkas D. Čepas, Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Biržų poskyrio pirmininkė Zita Žalinkevičienė, LPVA Panevėžio filialo valdybos narys V. Klanauskas veteranams Rimantui Gelažnikui, Vytautui Brazdžiui, Vytautui Jukoniui, Viliui Tamulėnui, Virgilijui Kregždei, Algiui Apocenkai, Ričardui Varabauskui įteikė apdovanojimus ir dovanėles. Veteranai pasidžiaugė, kad LPVA tikslas vienyti Lietuvos policijos veteranus ir dirbančius pareigūnus įgauna pagreitį, kad jauni pareigūnai tarnauja savo krašte, kuria šeimas ir puoselėja gerąsias šiaurinio krašto pareigūnų tradicijas.

Prie puodelio kavos aptartos bendravimo ir bendradarbiavimo idėjos, planai 2018 metams.

V. Klanauskas, grįždamas į Panevėžį,  aplankė atokioje sodyboje prie Ruoliškio ežero gyvenantį policijos veteraną Kostą Mikoliūną. Beveik keturis dešimtmečius tarnavęs pareigūnas buvo maloniai nustebintas svečio apsilankymu, dėkojo už dovaną, džiaugėsi, kad jo nepamiršo. O juk nuo tokių apsilankymų ir prasideda visų veteranų bendrystė.

 

LPVA Panevėžio filialo informacija