į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Rokiškio filialas
APLANKYTI FILIALO NARIAI

2015-03-31    

 

       Kovo mėnesio viduryje įvykusiame LPVA Rokiškio filialo valdybos posėdyje buvo nutarta aplankyti keletą policijos veteranų ir juos pasveikinti artėjančių Šv. Velykų proga, todėl kovo 31 dieną filialo valdybos pirmininkas Ričardas Stanys bei valdybos nariai Galina Dilienė, Albinas Urbonas, Algirdas Kulys išsiruošė į kelionę.

      Pirmiausia buvo nuvykta pas Rokiškio mieste gyvenantį, turintį judėjimo negalią, ankščiau dirbusį priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje Gintarą Styrą. Nors veteranas dar pakankamai jaunas, tačiau dėl ligos jam sunku judėti. Malonu, jog Gintaras nepasiduoda ligai, savo namuose turi įsigyjęs treniruoklį, aktyviai sportuoja, kompiuterio pagalba domisi naujienomis. Nuo veteranų pasveikinę Gintarą artėjančių Šv. Velykų proga filialo valdybos nariai padovanojo jam didelę taurę saldumynų.

       Toliau su tokia pačia taure su saldumynais filialo valdybos nariai nuvyko į Rokiškio rajone esantį Antanašės kaimą, kur šiuo metu gyvena paskutinis Rokiškio vidaus reikalų skyriaus viršininkas bei pirmasis po Nepriklausomybės paskelbimo Rokiškio rajono policijos komisariato komisaras Aleksandras Leščiauskas. Aleksandras praeitų metų pabaigoje patyrė tris netektis – neteko žmonos, motinos bei sesers, tačiau nepalūžo ir optimistiškai žvelgia į ateitį.  Pasveikinę Aleksandrą artėjančių Šv. Velykų proga filialo valdybos nariai kartu su juo prisiminė apie praleistas darbines akimirkas, buvusius kolegas...

        Reikia tikėtis, kad tokia pradėta tradicija nesibaigs ir ateityje bus aplankyti vis kiti veteranai, tuo labiau, jog filiale jų yra jau penkiasdešimt trys. 

 

LPVA Rokiškio filialo informacija