į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Rokiškio filialas
TESIAMA VETERANŲ LANKYMO TRADICIJA

Tęsiant policijos veteranų lankymo prieš didžiąsias metų šventes tradicijas lapkričio mėnesio viduryje įvykusiame LPVA Rokiškio filialo valdybos posėdyje buvo nutarta vėl aplankyti du policijos veteranus ir juos pasveikinti artėjančių Šv. Kalėdų bei Naujųjų Metų proga. Tuo tikslu gruodžio 22 dieną filialo valdybos pirmininkas Ričardas Stanys bei valdybos nariai Galina Dilienė, Albinas Urbonas, Algirdas Kulys vyko aplankyti policijos veteranų. 

Pirmiausia buvo nuvykta pas Rokiškio mieste gyvenantį policijos veteraną Antaną Remeikį. Nors Antanas ir nepriklauso policijos veteranų asociacijai, tačiau norint plėsti veteranų pažintį su policijos asociacijos veikla buvo nutarta jį aplankyti. Ilgametis valstybinės autoinspekcijos, nežinybinės apsaugos darbuotojas jau įpusėjo aštuntą dešimtį, tačiau mus pasitiko trykštantis energija ir gera nuotaika. LPVA Rokiškio filialo valdybos nariai A. Remeikiui ir 

jo žmonai papasakojo apie rajono policijos veteranų asociacijos vykdomą veiklą, pakvietė jį dalyvauti rengiamose šventėse. Nuo policijos veteranų asociacijos narių pasveikinę Antaną artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų 2016-ųjų metų proga filialo valdybos nariai padovanojo jam sieninį asociacijos kalendorių ir saldumynų. 

Po to filialo valdybos nariai nuvyko į Rokiškio rajone esančią Kavoliškio gyvenvietę, kur gyvena asociacijos narys, buvęs kelių policininkas Vytautas Valentas. Nors Vytautas dar pakankamai jauno amžiaus, tačiau jau yra ištvėręs keletą stuburo operacijų, dėl kurių jis turėjo palikti darbą vairuotojų rengimo mokykloje. Pasveikinę Vytautą ir jo žmoną Jūratę artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga ir įteikę dovanas nuo veteranų asociacijos, prie kavos puodelio, filialo valdybos nariai kartu su juo prisiminė apie bendrai praleistus metus ir nuveiktus darbus policijos sistemoje. 

Gera veteranų lankymo tradicija tikimės nenutrūks ir kitų metų pavasarį, kai pasitiksime Šv. Velykas.

 

LPVA Rokiškio filialo informacija