į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Utenos filialas
LIETUVOS POLICIJOS VETERANŲ VISUOTINIS SUSIRINKIMAS

Balandžio 29 dieną Policijos departamento prie vidaus reikalų ministerijos aktų salėje įvyko Lietuvos policijos veteranų visuotinis susirinkimas. Utenos filialui susirinkime atstovavo  valdybos pirmininkas Bronius Kunigėlis, valdybos narys Andrius Baliuckas ir revizorius Petras Kuliešius.  Į renginį susirinko 119 veteranų.  Iš viso šiuo metu asociacijai priklauso 1139 nariai. Susirinkime dalyvavo policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas, Lietuvos policijos kapelionas, kunigas Algirdas Toliatas, LR VRM medicinos centro direktorius Marius Buitkus. Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Navickas pateikė metinę ataskaitą.  Savo ataskaitoje pažymėjo, kad per praeitus metus  Anapilin iškeliavo 13 pareigūnų. Visų jų atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Šiuo metu šalyje veikia 24 LPVA filialai.

Vienas iš svarbiausių tikslų – siekti per ekonominę krizę sumažintų pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo. V. Navickas informavo, kad įstatymo pataisos dėl pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo pateiktos Seimui, šiuo klausimu diskutuota su įvairiomis Seimo frakcijomis, gautas jų pritarimas.

Lietuvos policijos kapelionas A. Toliatas akcentavo veteranų patirtį, kuri neįkainuojama puoselėjant organizacijos vertybes, kvietė visus tam skirti laiko ir tapti vertybių puoselėtojais profesionalais.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas R. Bobinas perdavė nuoširdžius į komandiruotę išvykusio šalies policijos vadovo Lino Pernavo linkėjimus.

R. Bobinas džiaugėsi, kad pagaliau, praėjus 20 metų, mūsų policijos veteranai suprato būtinybę burtis ir kartu kovoti už savo poreikius: „Lietuvos policijos veteranų asociacija – jėga, kuris reikalinga policijai, o policija reikalinga jums. Tad tikimės jūsų palaikymo ir supratimo vykdant policijos veiklą, o mes palaikysime jus“.

M. Buitkus aptarė Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos medicinos centro naujoves, atsakė į klausimus dėl galimybių pasinaudoti medicininės reabilitacijos programomis.

LPVA valdybos narys V. Jonikas, dalyvavęs Utenos ataskaitiniame susirinkime, džiaugėsi, kad šis ne itin gausus poskyris labai aktyviai dalyvauja įvairiuose savivaldybių projektuose, ir ši uteniškių patirtis verta dėmesio.

Vienos iš maloniausių renginio akimirkų – sveikinimai ir apdovanojimai.

Žinoma, buvo paminėtas balandžio 15-ąją atšvęstas LPVA pirmininko V. Navicko 60-metis. Šia proga V. Navicką pasikvietęs premjeras Saulius Skvernelis skyrė laiko ir veteranams aktualiems klausimams.

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas V. Navickui įteikė Vidaus reikalų ministerijos garbės ženklą „Už nuopelnus vidaus reikalų sistemai“.

Vidaus reikalų ministro įsakymu už aktyvų dalyvavimą LPVA veikloje apdovanoti asociacijos nariai L. Vasiliauskas, Dainius Smatavičius, A. Vabuolas, A. Gaižauskas ir S. Bunokas.

LPVA Valdybos pirmininko padėkos raštas buvo įteiktas ir mūsų filialo valdybos pirmininkui Broniui Kunigėliui.


LPVA UTENOS FILIALO INFORMACIJA