į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
LPVA filialai » Utenos filialas
Kalėdinis susitikimas

2018 m. gruodžio 14 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos būstinėje Vilniuje buvo suorganizuotas Kalėdinis vakarėlis. Visus susirinkusius su artėjančiomis šventėmis pasveikino LPVA valdybos pirmininkas Vytautas Navickas, policijos kapelionas kunigas Algirdas Toliatas.

plačiau
 
LPVA Utenos filialo narių visuotinis susirinkimas ir šventinė vakaronė

Gruodžio 8 dieną  Utenos filialo nariai susirinko į kavinę, kur įvyko filialo visuotinis susirinkimas ir šventinė vakaronė. Filialo vadovas Bronius Kunigėlis susirinkusiuosius supažindino su nuveiktais darbais filiale, Lietuvos policijos veteranų.

plačiau
 
Vėlinių lankymai....

Ant vieno paminklinio akmens buvo iškaltas toks užrašas: Kuo mes buvome, jūs esate, kuo mes esame, jūs būsite...

plačiau
 
Parodos "Lietuvos policijai 100" atidarymas Ukmergėje

Spalio 18 d. Ukmergės kraštotyros muziejuje įvyko parodos "Lietuvos policijai 100" atidarymas. Į renginį susirinko Umergės policijos komisariato pareigūnai, veteranai iš Ukmergės ir Utenos. Įdomų pranešimą apie Ukmergės policijos raidą padarė muziejininkas Raimundas Ramanauskas.

plačiau
 
Lietuvos policijos 100-mečio šventė

Rugsėjo 28 dieną į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmus susirinko šalies policijos veteranai, tarnaujantys pareigūnai. Susirinkusiuosius, Lietuvos policijos šimtmečio proga, pasveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

 

plačiau
 
Šiluvos atlaidai

Švenčiant 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktį, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos metus ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį į Šiluvos atlaidus suvažiavo iš visos šalies policijos įstaigų, priešgaisrinės apsaugos, Valstybės sienos apsaugos atstovai, Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai, prokuratūros darbuotojai.

 

plačiau
 
Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas laikė Šventas Mišias Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje

Lietuvos policijos 100-čio įkūrimo proga  Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas rugpjūčio 28 dieną 8 val. laikė Šventas Mišias Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje už Utenos apskrities policijos pareigūnus, žuvusius, mirusius pareigūnus, jų šeimos narius ir artimuosius.

 

plačiau
 
Valstybės - Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas

10 val. Lietuvos policijos veteranų asociacijos būstinėje Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas grupei atsargos pareigūnų, už nuopelnus įteikė Lietuvos Respublikos Vyriausybės atminimo ženklelius „Atkurtai Lietuvai 100“. Tarp apdovanotųjų buvo V. Navickas, S. Bunokas, I. Raila, V. Jonikas, B. Kunigėlis ir kiti.

plačiau
 
LPVA sąskrydis Karklėje

Birželio 1 - 2 dienomis, Karklėje, prie Baltijos jūros įvyko trečiasis LPVA sąskrydis, kurį surengė LPVA Klaipėdos filialas. Į sąskrydį iš visos šalies susirinko apie 200 vetreranų.

plačiau
 
Vilniuje surengtos tradicinės policijos senjorų šaudymo varžybos

Balandžio 5 dieną, Vilniuje, Policijos departamento šaudymo tire, jau šeštą kartą surengtos tradicinės policijos senjorų šaudymo varžybos. Tai puiki proga mūsų atsargos pareignams išmėginti ginklo taiklumą, bet ir galimybę susitikti su buvusiais kolegomis, pasidalinti įspūdžiais. Šiemet jėgas išmėgino rekordiškai daug dalyvių - 74 šauliai. Jie rungtyniavo net keliose grupėse: dirbančiųjų policijoje, išėjusių į atsargą ir bendroje moterų senjorių grupėje.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>