Lietuvos policijos veteranų asociacija

VELOMARATONAS 2018

 


KVIEČIAME VISUS LPVA NARIUS IR JŲ ŠEIMAS DALYVAUTI "VELOMARATONAS-2018". POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS ORGANIZUOJA  BENDRĄ POLICIJOS DVIRAČIŲ MEGĖJŲ KOMANDĄ IR KVIEČIA  LPVA PRISIJUNGTI PRIE JŲ. 
VISUS NORINČIUS DALYVAUTI PRIEMONĖJE PRAŠOME SUSIPAŽINTI SU POLICIJOS DEPARTAMENTO  INFORMACIJA (pridedama žemiau).
 

Susitikime rugpjūčio 19 d. (sekmadienį)  ! ! !

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklas „POLICIJAI 100“

Lietuvos šimtmečio minėjimo proga Lietuvos policijos veteranų asociacija pristato Lietuvos policijos veteranų asociacijos atminimo ženklą "POLICIJAI 100"

 

plačiau
 
Policijos veteranai pagerbė Medininkų žudynių aukų atminimą

Liepos 31 d., Lietuvai minint 27-ąsias Medininkų tragedijos metines, septynių šalies gynėjų, žuvusių prie valstybės sienos, atminimą pagerbė ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) nariai.

 

plačiau
 
Atsargos pareigūnai su šeimomis muzikuojančiame kelte

EL FUEGO
„Su meile apie meilę...“ " Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip... Grupė „el Fuego“ nori jums perteikti jausmus ir šilumą su muzika apie meilę artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. Ne kasdien išgirsite sodrius ir stiprius vyriškus balsus, todėl nepraleiskite progos!

 

plačiau
 
Marijono Misiukonio memuarai – jau knygynuose

Praėjusią savaitę įvyko buvusių bendražygių – pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos generalinio komisaro Petro Liuberto, buvusio policijos generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) pirmininko Vytauto Navicko – susitikimas su pirmuoju atkurtos nepriklausomos Lietuvos vidaus reikalų ministru Marijonu Misiukoniu.

 

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  30  40  50  sekantis  >> spausdinti