į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Anykščių policijos komisariate susitiko policijos veteranai

2014-10-24

 

Spalio 24 dieną Anykščių rajono policijos komisariate vyko policijos veteranų susitikimas, kuriame dalyvavo kelios dešimtys buvusių milicijos ir policijos darbuotojų.

Susirinkusius pasveikino ir sveikatos linkėjo policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis. Ekrane keičiantis archyvinėm nuotraukom, prisiminimais pasidalino buvęs Anykščių vidaus reikalų skyriaus viršininko pavaduotojas ir viršininkas 77 – erių metų Albertas Juodiškis, buvę policijos komisariato viršininkai Raimundas Razmislavičius, Kęstutis Tubis.

Policijos veteranų asociacijos pirmininkas Kęstutis Tubis išsamiai pristatė policijos veteranų veiklą, daromus žingsnius dėl pensijų atkūrimo bei jų grąžinimo. Įteikė pažymėjimus jau policijos veteranų asociacijos tapusiems nariams. Pasiūlė įsteigti policijos veteranų asociacijos padalinį Anykščiuose ir taip aktyviai prisijungti prie asociacijos veiklos.

Susirinkusius pasveikino Utenos apskrities policijos kapelionas Petras Baniulis, padėkojo veteranams už darbą ir palinkėjo toliau būti aktyviems.

Veteranai susipažino su naujuoju policijos komisariato pastatu, policijos darbo sąlygomis ir dar ilgai dalinosi prisiminimais prie puodelio  arbatos.

 

LPVA informacija