į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Ateinantį šeštadienį lapkričio 23 d. 18 val. veteranus kviečiame į išskirtinį teatro renginį

Vakaro programa įvairi savo žanrais bei temų gausa. Pirmoji savo darbą pristatys jauna teatro režisierė, režisieriaus Jono Vaitkaus mokinė, Miglė Remeikaitė. Jos komandos spektaklio eskizas pavadinimu ,,Kaip sekasi?“ lengvai ir šmaikščiai kvies apmąstyti, kas yra sėkmė ir atkreipti dėmesį į šios sąvokos ambivalentiškumą. Spektaklio eskizo scenografė Marina Jasinskaja, projekcijų dailininkas Nidas Kaniušas, kompozitorius Jokūbas Tulaba, vaidina aktoriai Mindaugas Ancevičius, Goda Simonaitytė, Ieva Stašelytė ir Eglė Ukanytė.

     Antroji komanda, vedama režisierės Sigitos Pikturnaitės, pristatys eskizą ,,No filter“, kuriame kels tikrovės ir socialinių medijų konfliktą – ar šiuolaikinėje visuomenėje Instagram ir Facebook filtrai yra tapatu kaukei? Ar mes vis dar norime ir sugebame pamatyti kas yra už filtro? Spektaklio eskizo scenografė Dalia Kiaupaitė. Vaidina aktorės Rūta Kumpikaitė, Gabrielė Penčylaitė, Kristina Marija Kulinič ir Kristina Maurusevičiūtė.

     Trečioji dirbtuvių komanda, režisieriaus ir muzikanto Vido Bareikio bei režisieriaus Algirdo Latėno mokiniai, pristatys spektaklio ,,Svaigulys“ eskizą. Debiutuojantis režisierius Motiejus Ivanauskas su savo kurso draugais aktoriais Mariumi Gotbergu, Saule Sakalauskaite, Kamile Lebedyte, Povilu Jatkevičiumi, kompozitoriumi ir grupės ,,Kedrostuburas“ vokalistu Matu Saladžiumi bei scenografe Liepa Gaidauskaitė leisis į vaizduotės kelionę, kurioje paprasčiausi daiktai virs veikėjų mokytojais, kelio rodyklėmis bei likimo ženklais, kuriais besiremdami veikėjai bus priversti patirti būsenas nardinančias jų sveiką protą į vandenį, pasiilgtus prisiminimus ar... į žuvies galvą?

     Ketvirtosios komandos režisierius, vienas iš ,,Kosmos theatre Lab‘19“ iniciatorių, Žilvinas Vingelis. Režisieriaus pristatomo spektaklio eskizas pavadinimu ,,Nirtulys“ nagrinės vidinio pykčio, dievoeiškos bei ,,normalumo“ normatyvų neatitinkančių žmonių atsiribojimo nuo išorinio pasaulio ryšius. Kodėl žmonės, kuriems ypatingai reikia kitų pagalbos, lieka vieni? Ar šis visuomenės atsiribojimas nuo savo pačių šešėlio nepaskatina jo augti, o ten gyvenančių žmonių – dar lengviau pasiduoti tamsai? Veikėjų pasąmonę regima vers scenografai Dovilė Gecaitė, Oles Makukhin bei kostiumų dailininkė Akvilė Jančauskaitė, pasąmonės muziką kurs Andrius Šiurys. Vaidina aktoriai Goda Simonaitytė bei Mindaugas Ancevičius.