į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Atsargos pareigūnai kviečiami į tradicines šaudymo varžybas

2017-03-27

 

Š. m. balandžio 6 d. Vilniuje, Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos šaudymo tire vyks jau tradicinėmis tapusios Lietuvos policijos senjorų šaudymo varžybos.

Varžybas organizuoja ir joms vadovauja Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Žmogiškųjų išteklių valdyba kartu su Lietuvos policijos veteranų asociacija. Šiemetinis šaudymo renginys jau bus penktasis ir jis visuomet sulaukia didžiulio senjorų dėmesio. Tai puiki proga ne tik išmėginti ginklo taiklumą bei sportinę sėkmę, o taip pat galimybė susitikti su senais pažįstamais, pasidalinti įspūdžiais.

Preliminarios Lietuvos policijos įstaigų paraiškos pateikiamos iki 2017 m. balandžio 4 d. 16 val. Policijos departamento prie VRM Žmogiškųjų išteklių valdybai elektroniniu paštu petras.pranckunas@policija.lt. Galutinis paraiškų patikslinimas vyks varžybų vietoje nuo 9 iki 9.45 val. Varžybų atidarymas – 10 val.

Vidaus reikalų sistemos pensininkai, pageidaujantys dalyvauti varžybose, gali teikti paraiškas iki nurodytos dienos elektroniniu paštu tiesiogiai organizatoriams, kreiptis į Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialą arba policijos įstaigos sporto instruktorių pagal savo gyvenamąją vietą.

Varžybose gali dalyvauti visų Lietuvos policijos įstaigų pareigūnai ir darbuotojai gimę iki 1967 metų, vidaus reikalų sistemos pensininkai. Taip pat kviečiamos dalyvauti ir moterys. Dalyviai skirstomi į tris grupes (dirbantys policijos sistemoje pareigūnai ir darbuotojai (vyrai), vidaus tarnybos sistemos pensininkai (vyrai), moterys (bendra grupė).

Vidaus tarnybos sistemos pensininkams amžiaus cenzas netaikomas. Kiekvienai policijos įstaigai gali atstovauti ne daugiau kaip 3 dirbantys asmenys. Kiekvienam Lietuvos policijos veteranų filialui ne daugiau kaip 3 vidaus reikalų sistemos pensininkai.

Dėl galimybės LPVA filialų atstovams patobulinti šaudymo įgūdžius, siūlome filialų vadovams kreiptis į teritorines policijos įstaigas ir tai organizuoti policijos įstaigų šaudyklose. Dėl vykimo į šaudimo varžybas taip pat siūlome kreiptis į teritorinių policijos įstaigų vadovus.

 

Šaudymo varžybų nuostatai

 

LPVA valdybos informacija