į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Karjeros kompetencijų ugdymo diena Kauno Žaliakalnio progimnazijoje

2016-11-25

 

2016 m. lapkričio 25 d. progimnazijoje 1-8 klasių mokiniams vyko tradicinė Karjeros kompetencijų ugdymo diena. Šios dienos tikslas - ugdyti mokinių socialinį aktyvumą ir atsakomybę už savo karjeros planavimą.

Į susitikimą su mokiniais atvyko įvairių profesijų žmonės, kurie dalinosi savo patirtimi ir įžvalgomis. Mokiniai su didžiuliu susidomėjimu bendravo su Alytaus meru Vytautu Grigaravičiumi, pedagoge ir politike Orinta Leipute, Kauno kelių policijos veteranų klubo valdybos nariu Broniu Oleka, Kauno lėlių teatro aktore Jolita Ross, kudo treneriu Tomu Šviažu, kovinės savigynos Krav Maga instruktoriumi-treneriu Andrey Zolotin, futbolininku Audriumi Velička, policininke Jovita Juršyte, karjeros specialistais Violeta Armoniene ir Tomu  Urbanavičiumi, Lietuvos krepšinio federacijos rinkodaros vadovu ir radijo centro radijo stočių grupės tarptautinių projektų vadovu Ernestu Alesinu. Mūsų progimnazijos mokinių  tėveliais: policininku Dariumi Jakubausku, humanitarinių mokslų daktaru Moreno Bonda, veterinare Nomeda Juodžiukyniene, marketingo specialistu Andriumi Neniškiu, mokytoja Solveiga Laučiene, gydytoja Rugile Peseckiene, operacinės sesele Egle Budiene, finansų  konsultante Vesta Ališauskiene, taip pat su mūsų progimnazijos buvusiais mokiniais - kirpėja Ieva Venckute,  konditeriu Andriumi Mozūra.

Po susitikimų su svečiais 1-3 klasių mokiniai savo įspūdžius išsakė piešdami, o 4-8 klasių mokiniai pildė anketą, kurioje dalinosi savo mintimis apie šių susitikimų naudą.

 

Kauno Žaliakalnio progimnazijos informacija