į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos policijos generalinio komisaro Petro Liuberto knygos „Tamsios aukštumos“ pristatymas Kaune

Gražų gegužės trečiadienį į Kauną, su savo autorinės knygos „Tamsios aukštumos“ pristatymu, atvyko pirmasis nepriklausomos Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas. Knygos pristatyme dalyvaujantiems policijos pareigūnams, veteranams bei jų artimiesiems, autorius, jaukioje aplinkoje pasidalino prisiminimais apie aprašomo laikotarpio milicijos darbo sunkumus ir išgyvenimus, bei dar kartą vaizdžiai įrodė, kad dabartinės policijos pamatai – tai salėje esantys atsargos pareigūnai. Tai jie – pagal savo sąžinę ir Statuto reikalavimus dirbo Lietuvos labui. Iš knygoje aprašomo laikotarpio , savo prisiminimais pasidalijo ir veteranas Arvydas Minelga.
Ta proga buvo pasveikinti jubiliatai Elena Urniežienė ir Audrius Šakickas, kuriems suvenyrus įteikė Petras Liubertas. Už apsilankymą Kaune, įteikdamas prisiminimui suvenyrą autoriui ,padėkojo AVPK viršininko pavaduotojas Evaldas Lašinskas. Savo ruožtu – veteranai dėkingi pavaduotojui už pagalbą, organizuojant šį susitikimą.
Prie kavos puodelio tęsėsi diskusija ir apie dabartinės policijos veiklą. E.Lašinskas noriai apie tai dalinosi su svečiu ir kitais atsargos pareigūnais.


LPVA Kauno filialo informacija