į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
M.MISIUKONIO KNYGOS „LEMTINGI METAI" VRM ISTORINIUOSE ĮVYKIUOSE PRISTATYMAS KAUNE

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Kauno filialo kvietimu , gruodžio 4 d. Kriminalinės policijos biuro mokymo centre, lankėsi pirmasis Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis ir Pirmasis Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Policijos Generalinis komisaras Petras Liubertas.

plačiau
 
VSAT centrinėje įstaigoje pristatyta Marijono Misiukonio prisiminimų knyga

Penktadienį VSAT centrinėje įstaigoje lankėsi pirmasis Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis drauge su buvusiu savo bendražygiu Liutauru Vasiliausku. Susitikimo su VSAT darbuotojais ir Pasieniečių klubo nariais metu ministras pristatė šiemet išleistą prisiminimų knygą „Lemtingi metai. VRM istoriniuose įvykiuose".

plačiau
 
Dėl Lietuvos policijos veteranų asociacijos kreipimosi

      

  Vidaus reikalų ministerijoje (toliau – VRM) gautas ir pagal kompetenciją išnagrinėtas Lietuvos Policijos veteranų asociacijos 2018 m. rugpjūčio 28 d. kreipimasis (toliau – Kreipimasis), kuriame keliami klausimai, susiję su (1) pareigūnų ir karių valstybinės pensijos už tarnybą valstybinio socialinio draudimo bazinės pensijos dydžio priedo mokėjimu, (2) Pareigūnų ir karių, išleidžiamų į pensiją, integracijos į darbo rinką ir medicininės reabilitacijos priemonių sistemos įgyvendinimu ir (3) mentoriaus institutu.

(1) Atsakydami į Kreipimesi keliamą klausimą dėl pareigūnų ir karių valstybinės pensijos priedo už tarnybą mokėjimo sąlygų, atsižvelgdami į Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pateiktą informaciją ir nuomonę, informuojame, kad vadovaujantis Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymu (toliau – Pensijų įstatymas; iki 2007 m. sausio 19 d. – Vidaus reikalų, Specialiųjų tyrimų tarnybos, valstybės saugumo, krašto apsaugos, prokuratūros, Kalėjimų departamento, jam pavaldžių įstaigų bei valstybės įmonių pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymas) vienos valstybinio socialinio draudimo bazinės pensijos dydžio priedas prie pareigūnų ir karių valstybinės pensijos už tarnybą (toliau – priedas) buvo mokamas visą laiką nuo šio įstatymo įsigaliojimo, t. y. nuo 1995 m. sausio 1 d. Pažymėtina, kad priedo mokėjimo sąlygos niekada nesikeitė, t. y. jis visada buvo mokamas iki teisės gauti valstybinio socialinio draudimo pensiją įgijimo dienos ir tik draudžiamųjų pajamų negaunantiems asmenims.

plačiau
 
Policijos veteranų pamaina

Siekiant stiprinti jaunosios kartos patriotiškumą ir ugdyti pamatines valstybės statutinio pareigūno vertybes, grupei Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijos studentų - būsimų policijos pareigūnų, buvo sudaryta galimybė dalyvauti prasmingoje išvykoje į Dzūkiją.

 

plačiau
 
Ministro Marijono Misiukonio knygos pristatymas Šiauliuose

Lapkričio 22 d. Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) lankėsi garbių svečių – pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis, buvęs Šiaulių policijos viršininkas ir trečiasis vidaus reikalų ministras Romasis Vaitekūnas, Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) valdybos pirmininkas Vytautas Navickas.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  18   19   20   21   22   23   24   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>