į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
POLICIJOS VETERANŲ POMĖGIAI

LPVA valdyboje kilusi mintis apklausti organizacijos narius apie jų turimus hobius pasiteisino – paaiškėjo, kad daug policijos veteranų gyvena nenuobodžiai – turi daug įvairių pomėgių, dalyvauja įvairioje veikloje.

Keletas sudarytos anketos klausimų buvo išsiųsta visiems filialams bei LPVA valdybai. Buvo siekiama išsiaiškinti, kokie LPVA narių pomėgiai dominuoja, ar turintys hobių nariai dalyvautų bendroje veikloje, kuriant sekcijas, klubus ir pan., paskatinti filialus aktyviau įtraukti kolegas į  kultūrinę, pažintinę ir panašią veiklą. Nors atsiliepė ne visi, galima daryti tam tikras išvadas ir tikėtis aktyvesnės  veiklos 2018 metais.

plačiau
 
PAŽINTIS SU LPVA MAŽEIKIŲ FILIALU – NOMINACIJOS „UŽ NARYSTĖS PLĖTOJIMĄ 2017“ LAIMĖTOJU

Trumpai apie LPVA Mažeikių filialo pirmininkę Danutę Mockienę: tarnybos stažas vidaus reikalų sistemoje 30 metų, tarnybą baigė turėdama majoro laipsnį. Paklausta, koks jos gyvenimo credo, atsakė: „Visada maniau, kad reikia galvoti apie kitus, jiems padėti, nieko nereikalaujant mainais. Niekada nesusimąsčiau, bet gal tai ir yra mano gyvenimo credo?“

plačiau
 
Vilniaus filialo metinis ataskaitinis susirinkimas

2017-12-19 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato posėdžių salėje įvyko LPVA Vilniaus filialo narių metinis ataskaitinis susirinkimas.

Susirinkimą pagerbė ir tarė pasveikinimo žodį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas bei kiti Komunikacijos skyriaus darbuotojai. Atsidėkojant už dėmesį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Sauliui Gagui buvo įteikti LPVA 2018 metų kalendoriai.

plačiau
 
LIETUVOS RESPUBLIKOS PAREIGŪNŲ IR KARIŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ ĮSTATYMO PAKEITIMO ĮSTATYMAS

LIETUVOS RESPUBLIKOS

PAREIGŪNŲ IR KARIŲ VALSTYBINIŲ PENSIJŲ ĮSTATYMO NR. I-693 12, 13, 14,

15 IR 16 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO

ĮSTATYMAS

plačiau
 
Kviečiame į Algimanto Aleksandravičiaus 33 fotografijų parodą "Menininkų keliu Ever su kunigu Algirdu Toliatu"

 
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  40  50  60  70  sekantis  >>