į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Marijono Misiukonio memuarai – jau knygynuose

Praėjusią savaitę įvyko buvusių bendražygių – pirmojo atkurtos nepriklausomos Lietuvos generalinio komisaro Petro Liuberto, buvusio policijos generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) pirmininko Vytauto Navicko – susitikimas su pirmuoju atkurtos nepriklausomos Lietuvos vidaus reikalų ministru Marijonu Misiukoniu.

 

plačiau
 

 
 
Valstybės dienai – protmūšis su veteranais

Policijos departamente Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – dieną šventėme liepos 4-ąją. Jau tradiciškai šią vieną iš trijų svarbiausių mūsų švenčių minime be pompastikos, linksmai ir kartu su policijos veteranais.

 

plačiau
 
Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Artėja Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, kurios metu Vilniuje, S.Daukanto aikštėje prie Prezidentūros, 2018 m. liepos 6 (penktadienį) 12.00 val. vyks iškilminga Valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija. Kviečiami dalyvauti policijos veteranai ir jų artimieji iš šalies filialų. Pageidaujantys ir galintys būti rikiuotėje – turėtų vilkėti šventinėmis tarnybinėmis policijos uniformomis.

 

plačiau
 
TAUTOS VIENIJIMO SĄŠAUKA „PILIAKALNIŲ ŠVIESA“

 

TAUTOS VIENIJIMO SĄŠAUKA

„PILIAKALNIŲ ŠVIESA“

Lietuvos atkūrimo 100-mečio  garbei

Švęsdami valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejų, uždekime ugnies žiburius Tautos didžiavyrių atminimui,kad jų šviesoje pasijustume vieningi beesą, stiprybę iš praeities besisemią, skaisčiu tikėjimu, galingu veikimu pasiryžę Tėvynę Lietuvą stiprinti, kad neišsivaikščiotume iš jos, o visi ir visada jon sugrįžtume – vieningi ir meilės vieni kitiems kupini. Nes Tėvynė – tai mes patys, mūsų vienybė. Tegul piliakalnių ugnys „atveria mūsų akis šviesop, širdis Dievop“. Tegul būna tie žiburiai mūsų vienijimosi Lietuvos vardan šaukinys, tegul jie kviečia Tautą, t.y. mus visus, Vydūniškais žodžiais – „auginti visa, kas gera, kas gražu, kas išmintinga ir tvirta“.

Valstybės dieną, 2018 m. liepos 6 d. 21 val., vienu metu su viso pasaulio lietuviais, kiekvienas, kur tik galime, uždekime aukurus ir fakelus ant Tautos dvasios kalnų, o visi kartu – vienybės žiburių grandinę nuo Birutės kalno prie Baltijos jūros iki Aukštojo kalno prie Medininkų pilies.

 

Kviečiame visus LPVA narius dalyvauti šiuose renginiuse, o Vilniaus apsrities filialų narius kviečiame dalyvauti renginyje ant Maišiagalos piliakalnio, kuris randasi Maišiagalos pietvakariniame pakraštyje, Vilniaus rajone, dar vadinamas Bonos pilimi. Pasiekiamas Maišiagaloje pavažiavus Mokyklos, Vilniaus ir Algirdo gatvėmis iki jos galo ties Maišiagalos tvenkiniu, yra 200 m į pietvakarius nuo bažnyčios!

Informacija:  LPD tel.  8 665 27332

Daugiau sužinosite svetainėse: www.lpd.lt, www.tautininkai.lt, www.llks.lt

 
 
<<  ankstesnis  10  20  24   25   26   27   28   29   30   40  50  60  70  80  sekantis  >>