į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Ataskaitinis. Biržai prisijungė prie Panevėžio

Sausio 25-osios popietę Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate  šurmuliavo skaitlingas Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – LPVA) Panevėžio filialo narių būrys, susirinkęs aptarti 2018-ųjų metų veiklos rezultatų. Filialo ataskaitos ir rinkimų susirinkime dalyvavo svečias – LPVA  Valdybos narys,  Projektų komiteto pirmininkas Petras Burdelis, bei grupė atsargos pareigūnų iš Biržų.

 

plačiau
 
M.Misiukonio knygos "Lemtingi metai" ir P.Kūrio knygos "Misija"pristatymas Chodkevičių Rūmuose

2019 m.sausio 22 d. Chodkevičių rūmų Vilniaus paveikslų galerijoje vyko pirmojo Lietuvos Respublikos Vyriausybės po nepriklausomybės atkūrimo vidaus reikalų ministro Marijono Misiukonio knygos "Lemtingi metai" ir pirmojo LR Vyriausybės po nepriklausomybės atkūrimo teisingumo ministro Prano Kūrio knygos "Misija", pristatymai.

plačiau
 
Lietuvos policijos mokykloje buvo minima laisvės gynėjų diena

Prabėgo jau beveik 3 dešimtmečiai, o visa lietuvių tauta vis dar atsimena Sausio 13-osios įvykius, kuomet susivieniję lietuviai stojo ginti savo šalies laisvės. Jau šį sekmadienį minėsime Laisvės gynėjų dieną, todėl Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) bendruomenė šios dienos išvakarėse taip pat nepamiršo šios Lietuvai svarbios datos ir tų žmonių, kurie žuvo.

plačiau
 
Pilietiškumo pamoka „Atmintis gyva, nes liudija...“ Vilniaus Senvagės gimnazijoje

1991 m. sausis… dienos, tapusios istorija, parodžiusios, kokia gali būti vieninga tauta ir kurios mūsų atmintyje išliks dar ilgai… Išliks todėl, kad buvome, matėme, patyrėme ir apie tai kalbame.

O kalbėti būtinai reikia, ypač jaunimui, kuris apie buvusius įvykius perskaito vadovėlyje, galbūt išgirsta namuose, pamato reportažus televizijoje… Todėl taip norėjosi, kad gimnazistai apie sausio 13-osios įvykius išgirstų gyvą žodį iš žmogaus, buvusio, mačiusio ir jautusio tautos vienybę stojant prieš ginklą. Tik ten buvę žmonės gali geriausiai  perduoti savo patirtį jaunajai kartai.

 

plačiau
 
Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Praūžė dar vienas Laisvės gynėjų dienos renginių maratonas. Džiugu paminėti ypatingai aktyvų Lietuvos policijos veteranų asociacijos narių dalyvavimą sausio  12 d. Laisvės gynėjų susitikime- konferencijoje „Budėjimas naktyje“. Istorinė Seimo salė dar nematė tokios policijos veteranų invazijos – renginyje dalyvavo beveik 140 mūsų narių! Tam tikra, prasme, įvykdėme konferencijos „policijos okupaciją“.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  25   26   27   28   29   30   31   40  50  60  70  80  90  sekantis  >>