į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Policijai Sausio 13-ąją vadovavęs P. Liubertas: deputatų buvome vadinami „enkavėdistų palikuonimis“

Turėtume padėti tašką Sausio 13-osios didvyrių paieškoje ir pripažinti, kad didvyriu tapo mūsų tauta, LRT.lt interviu sako pirmasis atkurtos Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas. Veteranas neslepia, kad artėjant kruviniesiems sausio įvykiams, tuometiniai Lietuvos pareigūnai politikų buvo vadinami „enkavėdistais“, nors didžioji jų dalis buvo nepriklausomybės šalininkai ir Sausio 13-ąją padėjo išvengti dar daugiau aukų.  

 

 

 

plačiau
 
Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo 2018 metų ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

2018-12-18 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato salėje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialo 2018 metų ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.

 

plačiau
 
Sielovada - Memorandumas ir bendradarbiavimas

Gruodžio 13 d. Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) atstovai vėl svečiavosi Policijos departamente.

Čia buvo pasirašytas Memorandumas policijos ir kitų statutinių tarnybų veteranų dvasinei ir socialinei integracijai stiprinti bei LPVA bendradarbiavimo sutartys su Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacija (LKPVA) ir asociacija „Tautos skydas“.

 

plačiau
 
M.MISIUKONIO KNYGOS „LEMTINGI METAI" VRM ISTORINIUOSE ĮVYKIUOSE PRISTATYMAS KAUNE

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau-LPVA) Kauno filialo kvietimu , gruodžio 4 d. Kriminalinės policijos biuro mokymo centre, lankėsi pirmasis Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis ir Pirmasis Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Policijos Generalinis komisaras Petras Liubertas.

plačiau
 
VSAT centrinėje įstaigoje pristatyta Marijono Misiukonio prisiminimų knyga

Penktadienį VSAT centrinėje įstaigoje lankėsi pirmasis Nepriklausomos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Marijonas Misiukonis drauge su buvusiu savo bendražygiu Liutauru Vasiliausku. Susitikimo su VSAT darbuotojais ir Pasieniečių klubo nariais metu ministras pristatė šiemet išleistą prisiminimų knygą „Lemtingi metai. VRM istoriniuose įvykiuose".

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  26   27   28   29   30   31   32   40  50  60  70  80  90  sekantis  >>