į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos policijos veteranų asociacijos 2017 metų ataskaitinis susirinkimas

2018-03-24

 

Šiandien Vilniuje, Policijos departamento prie VRM salėje įvyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos 2017 metų ataskaitinis susirinkimas. Į susirinkimą atvyko filialų atstovai, su savimi atsivežę įgaliojimus atstovauti didžiąją dalį asociacijos narių.

plačiau
 
Kviečiame į tradicinės šaudymo varžybas

Kaip ir kiekvienais metais Policijos departamentas prie VRM kartu su Lietuvos policijos veteranų asociacija rengia Lietuvos policijos sistemos senjorų šaudymo varžybas.

Varžybų tikslas –  populiarinti šaudymo sportą tarp policijos sistemos pareigūnų, darbuotojų ir pensininkų, pagyvinti vyresnio amžiaus kolegų bendravimą, plėsti ryšius tarp vidaus reikalų sistemos pensininkų, nustatyti geriausius senjorus, kurie galėtų atstovauti Lietuvos policijai įvairiuose renginiuose, susijusiuose su šaudymo varžybomis.

Varžybas organizuoja ir joms vadovauja Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – Policijos departamentas) Žmogiškųjų išteklių valdyba kartu su Lietuvos policijos veteranų asociacija.

plačiau
 

Šaukiamas visuotinis Lietuvos policijos veteranų asociacijos metinis-ataskaitinis susirinkimas

 

 

 

Data: 2018 kovo 24 diena, šeštadienis, 10:00 val.

Susirinkimo vieta: Policijos departamentas, Saltoniškių g. 19, Vilnius

 

Dalyvių registracija: nuo 9.00 val. iki 9.55 val., prašome turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, LPVA nario pažymėjimą, susimokėjus nario metinį mokestį.

 

Pranešimo paskelbimo data: 2018-03-01, lpveteranai.lt, Lietuvos policijos veteranų asociacijos „facebook" puslapyje.

Nesusirinkus kvorumui pakartotinas asociacijos visuotinis narių susirinkimas bus šaukiamas ne ankščiau kaip praėjus 5-iom dienoms ir ne vėliau kaip praėjus 15-ai dienų nuo neįvykusio visuotinio narių susirinkimo dienos.

 

DARBOTVARKĖ

 

1.      Visuotinio susirinkimo pirmininko ir sekretoriaus rinkimai.

2.       Valdybos pirmininko metinė ataskaita už 2017 metus.

3.       Svečių pasisakymai.

4.       Finansinė ataskaita už 2017 metus.

5.       Revizorių komisijos ataskaita už 2017 m.

6.       Valdybos ,komitetų ir filialų narių pasisakymai, 2018-2019 metų planai, plėtra, projektai, renginiai, kiti klausimai.

 

LPVA valdybos informacija

 

 

 
 
Nominacijos “Metų organizatoriai“ laimėtojai panevėžiečiai ir šiemet tęsia aktyvią veiklą

Panevėžio filialo renginiai nuo pat šių metų pradžios  nuteikia optimistiškai ir patvirtina, jog LPVA valdybos 2017-ųjų nominacija „Metų organizatoriai“ panevėžiečiams skirta ne atsitiktinai: sėkmingas veteranų komandos pasirodymas tradicinėje Panevėžio AVPK viktorinoje „Ar žinai?“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui; valstybės šimtmečio paminėjimas kartu su kolegomis ir turiningas filialo pirmininko Igno Railos pranešimas apie Lietuvos policijos istoriją; parengti ir atrankai pateikti du socialiai svarbūs projektai bei kt.​

plačiau
 
Valstybės šimtmečio proga veteranai prisiminė istoriją

Lietuvos istoriją gerbianti Lietuvos policijos veteranų asociacija (LPVA) ir šiemet dalyvavo Vasario 16-osios renginiuose. Vienas iš svarbiausių – iškilminga trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonija Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, kur tarp garbingų valstybės organizacijų – ir mūsų policijos pareigūnai, veteranai, vilkintys tolimo miško spalvos uniformas, o tarp kitų vėliavų – Lietuvos policijos veteranų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  34   35   36   37   38   39   40   50  60  70  80  90  sekantis  >>