į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
IŠVYKA Į PENKTĄ ŠIMTMETĮ SKAIČIUOJANTĮ - JONIŠKĖLIO MIESTĄ

Ankstyvą liepos 21 dienos rytą grupelė kauniečių atvyko į LPVA būstinę, kur jau susirinkę Vilniaus filialo atsargos pareigūnai , buvo su LPVA pirmininku V.Navicku aptarę kelionės maršrutą. Panevėžyje prie grupės prisijungė  kolega Virginijus Klanauskas, kuris iki pat Joniškėlio pasakojo linksmas istorijas tiek apie Panevėžį, tiek apie save.

plačiau
 
Naujovės Užimtumo įstatyme – kas keisis nuo liepos 1 d.?

Kartu su naujuoju Darbo kodeksu nuo šių metų liepos 1-osios įsigalios ir naujasis Užimtumo įstatymas. Kokios teisinės naujovės laukia darbo ieškančių žmonių, registruotų teritorinėse darbo biržose? Naujasis įstatymas jiems gerokai palankesnis – dabar besimokantiems pagal suaugusiųjų pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo arba pagal formaliojo profesinio mokymo programas savo lėšomis, bus suteikiamas bedarbio statusas.

plačiau
 
Valstybės dienos proga – pelnyta padėka policijos veteranams

Liepos 4-ąją Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – diena Policijos departamente paminėta unikaliai – į šventę buvo pakviestas visas būrys policijos veteranų, kurie, praėjus daugiau nei ketvirčiui amžiaus, apdovanoti už dalyvavimą reikšminguose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo įvykiuose 1991 m. sausį – rugsėjį.

plačiau
 
Valstybės ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniuje

2017-07-06

 

Kaip ir kiekvienais metais, o tai jau tapo tradicija, Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovai susirinko į Vilniaus miesto S. Daukanto aikštę prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos.

 

 

 


 

plačiau
 
Kelionė į Joniškėlio dvarą

2017-07-03

 

Lietuvos policijos veteranų asociacijos Vilniaus filialas 2017 liepos 21 d. planuoja  kelionę į Joniškėlio dvarą.

Joniškėlis (Pasvalio raj.) ir jo dvaras legendomis apipintas labiau nei Lochneso ežero pabaisa ar Gedimino pilis. Norite pamatyti grafo Karpio vaiduoklį? Užsukite į Joniškėlio dvaro parką per audrą.

 

 

Joniškėlio dvaras ir pats miestelis nuo XVIII amžiaus vidurio priklausė Karpių giminei. Karpiai Joniškėlyje įsikūrė 1723 m., kai Povilas Karpis nusipirko dvarą iš Aleksandro Puzino.

Dvaro istorija ir paties miestelio ekonominis pakilimas prasidėjo po to, kai dvarininkai paprašė tuometės valdžios leisti rengti turgus ir taip pagerinti ekonominę situaciją. 1736 m. birželio 30 d. karalius Augustas suteikė Karpiams teisę įkurti miestelį ir rengti turgus bei tris metines muges.

 

Norinčius pamatyti ir labiau susipažinti su Joniškėlio dvaro istorija  prašome iki 2017-07-05 informuoti Liuciją Borusevičienę el. paštu liucija58@gmail.com arba telefonu Nr. 8 698 18 744

 

 

 ​LPVA Vilniaus filialo informacija

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  42   43   44   45   46   47   48   50  60  70  80  90  sekantis  >>