į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Nuolaidos Druskininkuose, Centre „Dainava“

 

Viešoji įstaiga valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“ (steigėjas LR Vidaus reikalų ministerija) , esantis Druskininkų miesto centre, šalia Druskininkų vandens parko, One nuotykių parko, lynų keltuvo, keliančio į Snow areną, siūlo išskirtines nuolaidas viešbučio bei sveikatinimo paslaugoms.

plačiau
 
Didvyris vienas - Tauta

Minint Sausio 13-osios metines, istorinėje Seimo salėje šiandien laukiami ir vidaus reikalų sistemos pareigūnai. Sunku patikėti, bet iki šiol per visą Nepriklausomybės laikotarpį jiems neatsirado vietos tarp laisvės gynėjų. Kodėl? „Respublika“ teiravosi Petro Liuberto, pirmojo prisiekusio Nepriklausomybę atgavusios valstybės policijos pareigūno, pirmojo Lietuvos policijos generalinio komisaro, dabar - „Ekskomisarų biuro“ valdybos pirmininko.

plačiau
 
Laisvės gynėjų minėjimas Lietuvos Respublikos Seime

2017-01-12

 

Šiandien Seimo rūmuose į iškilmingą rikiuotę sustojo Laisvės gynėjai, tarp kurių buvo ir Lietuvos policijos veteranai, dalyvavę tų dienų įvykiuose. Vėliau Laisvės gynėjai rinkosi į susitikimą aptarti šių dienų valstybės gynimo ir saugumo klausimų.

 

LPVA valdybos informacija

plačiau
 
Vidaus reikalų ministro atsakymas į LPVA siūlymus

2017-01-11


Lietuvos policijos veteranų asociacija gavo vidaus reikalų ministro atsakymą į asociacijos, anksčiau išsiųstus siūlymus Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkui, kai kuriems Seimo komitetams ir Seimo nariams dėl naujos Vyriausybės programos.
Prašytume susipažinti su šiuo atsakymu bei pagalvoti apie siūlymus, klausimus, kuriuos galėtume aptarti susitikę su nauja Vidaus reikalų ministerijos vadovybe.

 

VRM raštas

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Kvietimas

 

Laisvės gynėjų susitikimo LR Seime programa

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  46   47   48   49   50   51   52   60  70  80  sekantis  >>