į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Lietuvos Policijos veteranai švenčia 2020 m. vasario 16-ąją

Lietuvos Policijos veteranai iš Vilniaus, Utenos, Ukmergės ir Panevėžio 2020 m. vasario 16-ąją, tradiciškai susirinko į iškilmingą Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremoniją Simono Daukanto aikštėje. Švenčiant Lietuvos atkūrimo 102-ąsias metines, paradą priėmė LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Ceremoinijos metu  buvo pakeltos Lietuvos, Ėstijos ir Latvijos valstybių vėliavos. Keliant Valstybines vėliavas buvo sugiedoti Baltijos valstybių himnai.

plačiau
 

 
 
Pristatyta knyga „Šiauliai ir policija Lietuvos įvykiuose (1990-2010)“

2020 m. vasario 13 d. Šiaulių apskrities P.Višinskio viešojoje bibliotekoje pristatyta Alfredo Vilbiko knygos „Šiauliai ir policija Lietuvos įvykiuose (1990-2010)“ II dalis.

Buvęs Šiaulių policijos ilgametis darbuotojas, vadovas, vėliau teisėjas Alfredas Vilbikas knygos antrąją dalį skyrė Lietuvos policijos šimtmečiui. Daugelio leidinių ir knygų, susijusių su teisėsauga Lietuvoje, autorius, bendraautoris ir sudarytojas A. Vilbikas, rengdamas naujausią knygą rėmėsi tuo, kas išliko nesunaikinta, pasibaigus dokumentų saugojimo laikotarpiui, ir nemaža dalimi dokumentų, kuriuos pačiam pavyko išsaugoti, seniai besidomint teisės istorija.

 

 

plačiau
 
Kvietimas į renginį

 

Brangūs veteranai,

 

Vasario 16 d. 13.30 val. maloniai kviečiame Jus į Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios pastate II aukšte vyksiančią šventinę Agapę.

Kaip kiekvienais metais kartu su Ramintojos bendruomene įteiksime Ramintojos Angelus aktyviausiai prisidėjusiems prie Ramintojos – kūrimo, bendruomenės auginimo ir stiprinimo.

 

Lauksime Jūsų visų! 

Jei ketintumėte dalyvauti ir šventinėse šv mišiose 12 val.  praneškite, rezervuotume Jums vietas.

 

Lina Blažytė

VšĮ Bendrystės ir socialinių inovacijų centro direktorė

 
 
Atmintis ir pagarba sušildo

Vasario 5. Šv. Agotos dienos popietę Mažeikių atsargos pareigūnai rinkosi maldai Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje. Malda skirta kolegoms išėjusiems į amžinybę. Kunigas Gintaras ir klebonas Antanas šventų mišių maldoje meldėsi ir už visus policijos , bei atsargoje esančius pareigūnus ir jų šeimos narius.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>