į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Informacija Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo dalyviams

LPVA valdyba informuoja, kad keičiasi Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo renginių laikas.

 

Informaciją apie renginio laiką rasite paspaudę nuorodas esančias žemiau

 

LIETUVOS VALSTYBĖS (KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO) DIENA IŠKILMINGA VALSTYBĖS VĖLIAVOS IR ISTORINĖS VĖLIAVOS PAKĖLIMO CEREMONIJA S.DAUKANTO AIKŠTĖJE

 

LIETUVOS VALSTYBĖS DIENOS MINĖJIMO 2017 LIEPOS 5 - 8 RENGINIŲ PROGRAMA

 

LPVA valdybos informacija

 
 
Bendrasis pagalbos centras (BPC) Vilniuje ir Klaipėdoje kviečia dirbti skubios pagalbos skambučių operatoriais

 

Kai ištinka nelaimė ar iškyla pavojus, į pagalbą skuba ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos specialistai, policininkai. Tačiau ekstremalios situacijos valdymas prasideda nuo tos akimirkos, kai surenkamas skubios pagalbos telefono numeris 112. Pirmi pagalbos šauksmą išgirsta ir nelaimės atveju operatyvų pagalbos prašymo priėmimą, tinkamą įvertinimą, pagalbos tarnybų pajėgų išsiuntimą į nelaimės vietą bei šių tarnybų veiksmų koordinavimą užtikrina skubios pagalbos centro operatoriai.

Skubios pagalbos centro operatorius atsako į pagalbos skambučius, priima ir įvertina pagalbos prašymus, nustato teiktinos pagalbos poreikį, perduoda pranešimus apie pagalbos poreikį pagalbos tarnyboms, esant būtinumui duoda patarimus ir nurodymus, prireikus teikia pagalbą telefonu iki pagalbos tarnybų atvykimo. Tai  pagal specialią mokymo programą parengtas profesionalus darbuotojas, kuriam operatyviai priimti sprendimus padeda moderni techninė ir programinė įranga.

plačiau
 
Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo metinės

 
 
Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo

2017 m.gegužės 25 d. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras pasirašė įsakymą "Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės "Remti bendruomeninę  veiklą savivaldybėse" įgyvendinimo aprašo patvirtinimo ".

plačiau
 
Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos renginiai Vilniuje

 

 

Lietuvos policijos veteranų asociacija vienija kolegas, kurie reikšmingai prisidėjo prie Nepriklausomos Lietuvos policijos sistemos kūrimo, kas sudarė tinkamas prielaidas valstybingumui stiprinti. Tai siekiame nuolat priminti valstybės politikams ir visuomenei  taip pat dalyvaudami renginiuose ir rikiuotėse su kitomis visuomeninėmis organizacijomis.

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  48   49   50   51   52   53   54   60  70  80  90  sekantis  >>