į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
„Pareigūnų ir karių antroji karjera“

2016-07-27

 

Įgyvendinant Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą projektą „Pareigūnų ir karių, išleidžiamų į ankstyvąją pensiją, integracijos į darbo rinką tyrimas“ (SIN-19/2012), 2014 m. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje parengta monografija „Pareigūnų ir karių antroji karjera“ (toliau – Monografija), kurios autoriai (Boguslavas Gruževskis, Aušra Maslauskaitė, Renata Korsakienė, Jūratė Novagrockienė, Rasa Smaliukienė, Alvydas Šakočius) nagrinėja asmenų, ilgą laiką tarnavusių statutinėse institucijose, reintegracijos į darbo rinką problematiką, jų galimybes pradėti naują karjerą.

plačiau
 
Susitikimas su Lietuvos policijos generaliniu komisaru

2016-07-21

 
​Šiandien, Lietuvos policijos veteranų asociacijos būstinėje apsilankė Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ir Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Revita Janavičiūtė.

 

plačiau
 
25-ųjų Medininkų tragedijos metinių minėjimas

Gerbiami kolegos,

 

25-ųjų Medininkų tragedijos metinių minėjimui vyks eilė renginių.

Lietuvos policijos veteranų asociacija nutarė dalyvauti minėjimo renginiuose liepos 31 d. Medininkuose ir Antakalnio kapinėse.

plačiau
 
LPVA valdybos posėdis naujose patalpose

2016-07-11

 

Šiandien LPVA valdybos posėdis vyko naujose patalpose, adresu Verkių g. 3B, Vilniuje. Posėdyje dalyvavo didžioji dalis LPVA valdybos narių bei LPVA Laisvės gynimo atminimo komiteto pirmininkas Petras Liubertas bei Ramutis Oleka. 

 

plačiau
 
Informacija dėl Nusavintų pareigūnų ir karių valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projekto

2016-07-08

 

Gerbiami kolegos,

siekiant išsiaiškinti, kokioje teisinėje stadijoje yra Pareigūnų ir karių nusavintų valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projektas, LPVA valdybos pirmininkas V.Navickas kreipėsi į LR Seimo socialinių reikalų ir  darbo komitetą, kad šis paaiškintų įstatymo XIIP-3897 projekto nagrinėjimo stadiją ir tolesnės teisinės šio projekto perspektyvas, nes po svarstymo 2016-06-30 d. Seimo posėdyje, kur neigiama Socialinių reikalu ir darbo komiteto išvada buvo atmesta.
Seimo socialinių reikalų ir darbo komitetas informavo, Seimo plenarinio posėdžio metu buvo nuspręsta šį projektą perduoti svarstyti (kaip pagrindiniam komitetui) Biudžeto ir finansų komitetui. O apsvarsčius projektą Biudžeto ir finansų komitete, dėl viso projekto turės apsispręsti Seimas rudens plenarinių posėdžių sesijos metu.  

 

LPVA valdybos informacija

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   70  80  90  sekantis  >>