į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Alytuje įsteigtas Lietuvos policijos veteranų asociacijos filialas

Sausio 18 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) posėdžių salėje vyko policijos veteranų susitikimas. Jame dalyvavo Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau – Asociacija) valdybos pirmininkas Kęstutis Tubis, valdybos nariai Vytautas Grigaravičius, Stasys Bunokas, Alytaus aps. VPK viršininko pavaduotojas Raimundas Jaciunskas ir apie 30 Alytaus miesto ir rajono policijos veteranų.

plačiau
 
Sekmadienį – Šv. Mišios už policijos veteranus

Praėjęs sekmadienis Vilniuje, kaip ir visoje šalyje, buvo šaltas, labai šaltas. Bet vidurdienį į KAM (Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija) priklausančią Šventojo Ignoto bažnyčią susirinko apie pusšimtį policijos bendruomenės narių – pareigūnų, darbuotojų, buvusių kolegų, rėmėjų.

plačiau
 
Šventojo Ignoto bažnyčioje (Šv.Ignoto g. 6, Vilnius) vyks šventosios Mišios už Lietuvos policiją

Nuo sausio 19 d. kas sekmadienį 12 val. KAM (Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija) priklausančioje Šventojo Ignoto bažnyčioje (Šv. Ignoto g. 6 Vilnius) vyks šventosios Mišios už Lietuvos policiją.

plačiau
 
LAIVĖS GYNĖJŲ DIENOS IŠVAKARĖSE - ŠV. MIŠIOS UŽ POLICININKUS IR KITUS LAISVĖS GYNĖJUS

Pasitinkant sausio 13-ąją Vilniaus šv. Teresės bažnyčioje policijos kapelionai Algirdas Toliatas ir Aušvydas Belickas aukojo Šv. Mišias už policininkus ir kitus lasvės gynėjus.

 

plačiau
 
Artėja sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena.

Gerbiami kolegos, šį sekmadienį 11 val. Šv. Teresės Bažnyčioje  Vilniuje (Aušros Vartų g. 14) Šv. Mišiose bus aukojamos mišios ir meldžiamasi už esamus ir buvusius policininkus bei kitus laisvės gynėjus, vykdžiusius savo pareigas Lietuvos valstybei liamiamais metais.

Kviečiame visus buvusius ir esamus darbuotojus ir jų šeimos narius dalyvauti Šv. Mišiose.

 

Šv. Mišias aukos policijos kapelionai Algirdas Toliatas ir Aušvydas Belickas.

 

Policijos departamento prie VRM informacija

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  83   84   85   86   87   88   89   90  sekantis  >>