į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
MAGIŠKĄ PENKTADIENĮ - ŠVENTINIS SUSIRINKIMAS

Gruodžio 13 dieną - dar vadinamą magišku penktadieniu ir nepabūgę pilnaties šešėlio LPVA Kauno filialo atsargos pareigūnai susirinko į šventinį – ataskaitinį susirinkimą - 2019 metai. Pirmiausia, kaip ir pridera, buvo pasveikinti jubiliatai Dalytė R., Vincas Ž., Jonas K.

 

plačiau
 
Vizija dėl policijos ateities. Policijos generalinio komisaro kreipimasis į policijos bendruomenę

Mieli kolegos,

džiaugiuosi pagaliau turėdamas galimybę kreiptis į kiekvieną iš jūsų ir pateikti savo trumpą viziją, kaip aš įsivaizduoju tolimesnį šalies policijos vystymąsi.

 

plačiau
 
Kviečiame į adventinį koncertą Ramintojos erdvėje

 

 

MALONIAI KVIEČIAME PAREIGŪNUS, VETERANUS, VIDAUS REIKALŲ SISTEMOS DARBUOTOJUS IR JŲ ŠEIMAS Į VILNIAUS KOLEGIJOS MUZIKINIO TEATRO STUDIJŲ PROGRAMOS STUDENTŲ ADVENTINĮ KONCERTĄ IR ŠV. MIŠIAS 2019 M. GRUODŽIO 9 D. 18.00 VAL. VILNIAUS ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS RAMINTOJOS BAŽNYČIA, / Savičiaus g. 15

 
 
Kvietimas į renginį

Mieli Bičiuliai,

 

Įpusėjus Adventui, gruodžio 14 d., šeštadienį, maloniai kviečiame pareigūnus, veteranus, Vidaus reikalų sistemos darbuotojus ir jų šeimas pabūti kartu!

 

plačiau
 
Susitikimas Panevėžyje su pirmuoju Lietuvos policijos generaliniu komisaru Petru Liubertu

2019 m. lapkričio 22 dienos popietė – neeilinis įvykis Panevėžio miesto, Panevėžio, Biržų, Pasvalio rajonų policijos veteranams, pareigūnams.

Į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato salę energingai įžengė pirmasis atkurtos Nepriklausomos Lietuvos generalinis komisaras-generolas, Lietuvos policijos veteranų Garbės narys Petras Liubertas ir pirmasis Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos valdybos viršininkas Liutauras Vasiliauskas. Šie garbūs vyrai – atkurtos Nepriklausomos Lietuvos policijos kūrėjai, strategai.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>