į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
POLICIJOS VETERANŲ POMĖGIAI

LPVA valdyboje kilusi mintis apklausti organizacijos narius apie jų turimus hobius pasiteisino – paaiškėjo, kad daug policijos veteranų gyvena nenuobodžiai – turi daug įvairių pomėgių, dalyvauja įvairioje veikloje.

Keletas sudarytos anketos klausimų buvo išsiųsta visiems filialams bei LPVA valdybai. Buvo siekiama išsiaiškinti, kokie LPVA narių pomėgiai dominuoja, ar turintys hobių nariai dalyvautų bendroje veikloje, kuriant sekcijas, klubus ir pan., paskatinti filialus aktyviau įtraukti kolegas į  kultūrinę, pažintinę ir panašią veiklą. Nors atsiliepė ne visi, galima daryti tam tikras išvadas ir tikėtis aktyvesnės  veiklos 2018 metais.

Kaip ir tikėtasi, yra kolegų, kurie kolekcionuoja policijos atributiką bei domisi policijos istorija, kas yra visiškai suprantama dėl buvusios profesinės veiklos, tačiau ne mažiau nudžiugino, kad yra daug grojančių, dainuojančių ir šokančių, eiles rašančių, o taip pat medžio drožėjų (Lazdijuose, Rokiškyje, Alytuje) bei kitų taikomųjų menų mylėtojų, kurie domisi bitininkyste, žvejyba, medžiokle, šaudyba, fotografavimu bei video ir fotomontažu, kalnų dviračiais ir netgi aviamodeliavimu. Šiek tiek plačiau apsistosime apie dalyvaujančius meno saviveikloje: pranešta, kad tokių yra 21, bene daugiausia jų yra Lazdijų, Rokiškio, Šakių, Ukmergės, Mažeikių, po vieną – Kelmės ir Vilniaus filialuose. Iš gautų atsakymų galima spręsti, kad šiuos pomėgius ir gebėjimus turintys žmonės jau turi ir dalyvavimo koncertinėje veikloje patirties, todėl labai verta pasinaudoti jų talentais tiek konkrečiuose filialuose, tiek organizuojant regioninius ar panašius didesnės apimties renginius. Neabejotina, kad tai tik pirmas žingsnis, siekiant “atrasti” savo kolegų tarpe įvairių pomėgių ir talentų turinčius žmones – kuo įvairiapusiškesnė bus organizacijos veikla, tuo daugiau žmonių pomėgių atsiskleis. Tikimės, kad turimą informaciją laiks nuo laiko filialai papildys nauja, prisijungs ir tie, kurie dar visiškai jokių žinių nepateikė (nesinori tikėti, kad vienur turinčių pomėgių yra daug, kitur – visiškai nėraJ) Didžioji dauguma talentingų žmonių ir patys noriai dalijasi su kitais savo turimomis žiniomis, pristatinėja pomėgius, kolekcijas, tačiau neretai kai kuriuos reikia ir padrąsinti, ir paskatinti. Turinčius panašių pomėgių organizacijos narius numatoma pakviesti burtis į sekcijas ar klubus – tai gali būti viena iš galimų turiningo bendravimo po LPVA vėliava formų.  Jeigu kiekvienas organizacijos narys aktyviai dalyvaus – niekam nebus nuobodu! O juk gyvybingos, turiningos, praplečiančios akiratį veiklos ir siekiame!

Visa turima informacija apie hobius pagal filialus, su konkrečiomis pavardėmis išsiųsta filialų pirmininkams – telieka sudaryti veiklos planus ir aktyviai veikti visus 2018 metus!

Didelės sėkmės kiekvienam!

 

Informaciją parengė Zita Gaižauskienė