į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Valstybės ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniuje

2017-07-06

 

Kaip ir kiekvienais metais, o tai jau tapo tradicija, Lietuvos policijos veteranų asociacijos atstovai susirinko į Vilniaus miesto S. Daukanto aikštę prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo ir Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos.

Nors renginys vyko neįprastai anksti, tačiau renginio dalyvių buvo tikrai daug, ir netgi tėvai sugebėjo tokį anstyvą rytą pažadinti ir atsivesti savo jaunąsias atžalas.

Visus susirinkusiuosius su švente pasveikino Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri padėkojo visiems susirinkusiems bei palinkėjo ir toliau puoselėti Lietuvos valstybingumą, pasidžiaugė, kad ir tokį ankstyvą rytą susirinko tiek daug piliečių, o taip pat pakvietė visus Lietuvos žmones šį vakarą, sutartu laiku, sugiedoti Lietuvos himną (tautinę giesmę).

Šventės proga nuaidėjo ir trys Lietuvos kariuomenės garbės kuopos karių salvės, skirtos Lietuvos valstybingumui (Karaliui Mindaugui), Lietuvos valstybei bei Lietuvos žmonėms, o danguje virš Prezidentūros praskrido šiuo metu Lietuvos  oro erdvę saugantys Lenkijos Respublikos karinių oro pajėgų naikintuvai, kuriuos palydėjo gausūs susirinkusiųjų plojimai.

Pasibaigus renginiui policijos veteranus pasveikino bei savo dėmesį skyrė ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, su kuriuo fotografavosi ir gausus būrys policijos veteranų.

Taigi, sveikiname visus Lietuvos žmones, tame tarpe ir savo darbą dirbančius bei baigusius tarnybą atsargos pareigūnus su šia iškilia švente, linkime visiems ir toliau - Ginti, Saugoti, Padėti... kur ir kokiose pareigose ar vietoje mes bebūtume.

 

LPVA valdybos informacija