į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Ypatingas LPVA valdybos posėdis

2017-03-07

 

Šiandien Lietuvos policijos veteranų asociacijos būstinėje vyko valdybos posėdis, kurio metu 60 - mečio proga buvo pagerbtas ir pasveikintas LPVA valdybos narys, policijos generalinis komisaras,  Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas prisimindamas generalinio komisaro ir jo karjeros pradžią, padėkojo ir pasidžiaugė už kartu praleistus metus tarnaujant Lietuvai ir jos žmonėms bei LPVA vardu  įteikė atminimo dovaną. Vytautas Grigaravičius nuoširdžiai padėkojo už sveikinimus, prisiminė, kad visi tie praėję metai buvo prasmingi ir buvo daug nuveikta, todėl yra ką prisiminti ir pasidžiaugti. Sveikinimo žodžius išsakė ir kiti susirinkusieji.
Vėliau vyko valdybos posėdis, kurio metu V. Navickas informavo susirinkusius apie praeitą savaitę įvykusį LPVA atstovų susitikimą su vidaus reikalų ministru Eimučiu Misiūnu, viceministru Česlovu Mulma ir ministerijos kancleriu Algirdu Stončaičiu. Susitikimo metu buvo aptarta nusavintų pensijų grąžinimas, LPVA veikla, pristatyti asociacijos siekiai bei sutarta dėl tolimesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

Stasys Bunokas informavo susirinkusius  apie artėjančius LPVA filialų ataskaitinius susirinkimus, pabrėžė jų svarbą bei pakvietė valdybos narius dalyvauti jų posėdžiuose.  Taip pat buvo aptarti ir kiti aktualūs veiklos klausimai.

 

LPVA valdybos informacija