į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
„BALTIJOS KELIUI 3X30 ĄŽUOLŲ“

Lietuvos policijos veteranų asociacijos (toliau LPVA) Panevėžio filialas, minint Baltijos kelio 30-metį parengė ir gavo finansavimą pagal projektą „BALTIJOS KELIUI 3X30 ĄŽUOLŲ“.

Vienas iš projekto renginių, yra numatyta organizuoti ikimokyklinio amžiaus vaikų, kurių tėvai, seneliai ar kiti giminaičiai dirba ar dirbo teisėsaugos institucijose, piešinių konkursą tematika, susijusia su Baltijos keliu. Pažymint šią sukaktį tikslinga priminti vaikams apie unikalų istorinės reikšmės įvykį, papasakoti jo kilimo priežastį, reikšmę, mastus bei formatą ir taip juose sužadinti vaizduotę, kuri būtų materializuota piešiniu.
Piešinys gali būti atliktas vieno ar grupės autorių, pateikiami ne daugiau kaip 3 piešiniai. Piešinys turi būti atliktas ant popieriaus ar kitos medžiagos, ne mažesnis nei A4 formato. Piešiniai pateikiami iki 2019 m. rugpjūčio 1 d. ir pristatomi į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (Tulpių g. 60, Panevėžys), 313 kab. Tadui Martinaičiui arba jam perduodami per informacinį langelį esantį prie budėtojų. Tuomet piešinys (piešiniai) su priedu sudedami į voką ir
ant voko užrašoma T. Martinaičiui, „Baltijos keliui 30 metų“ . Iškilus neaiškumui teirautis tel. 8 670 51 207, 8 656 11 763.
Piešinius vertins LPVA Panevėžio filialo valdybos sprendimu sudaryta komisija. Konkurso dalyvių apdovanojimas vyks rugpjūčio 23 d. iškilmingoje aplinkoje Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato 1 aukšto salėje. Prizinių vietų nugalėtojai bus apdovanoti prizais, diplomais.
Smulkiau apie konkurso organizavimo tvarką ir į kitus projekto „Baltijos keliui 3x30 ąžuolų“ numatytus renginius, rasite internete LPVA Panevėžio filialo skilties tinklalapyje.


Kviečiame įsijungti

 

KVIETIMAS DALYVAUTI PROJEKTE

Konkurso nuostatai

Paraiška

 

LPVA Panevėžio filialo informacija