į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos
Raseiniečiai policijos veteranai buvo pakviesti į susitikimą policijos komisariate

2014-11-28

 

Lapkričio 28 d. raseiniečiai policijos veteranai buvo pakviesti į Šiaulių apskrities VPK Raseinių policijos komisariatą. Nemaža dalis buvusių statutinių pareigūnų visą savo tarnybos laiką dirbo senajame policijos pastate, dabartinės naujosios, tegu ir erdvesnės patalpos, nėra visai savos, todėl visus maloniai nustebino nauja, iš dalies šio susirinkimo proga parengta gausi archyvinių fotografijų ekspozicija, kur ne vienas džiaugsmingai atrado gerokai jaunesnį save ar savo kolegas.

Susirinkusius veteranus pasveikino policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas, kuris pabrėžė, kad visad malonu susitikti su buvusiais pareigūnais, kad jie yra laukiami kaip svečiai, o taip pat, jog tikimasi, kad jie galėtų aktyviai dalyvauti kaip policijos rėmėjai, o , galbūt, kada nors rasis įstatymas, kuris  leistų kai kuriais atvejais jiems dalyvauti profesinėje veikloje. Policijos veteranams K. Užemeckas papasakojo apie šiandienos problemas, o taip pat pademonstravo pastarųjų metų nusikalstamumo, prevencinės veiklos tendencijas ir duomenis. Susitikime taip pat dalyvavo Viešosios policijos skyriaus viršininkas Artūras Košikas, bendruomenės pareigūnė Prevencijos poskyrio specialistė Giedrė Deveikienė ir Organizacinės grupės vyresnioji specialistė Jolita Puidokienė.

 

Šiame raseiniečių susirinkime  dalyvavo ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos valdybos narys Bronius Olekas bei  Etikos komisijos narė Zita Gaižauskienė. Tai buvo gera proga susirinkimo dalyvius supažindinti su šios buvusius VRM pareigūnus vienijančios visuomeninės organizacijos struktūra ir tikslais. Be abejo, viena iš aktualijų yra klausimas dėl neišmokėtos pensijų dalies grąžinimo, bet nemažiau svarbi yra ir kitokia veikla. Susirinkime dalyvavę veteranai buvo pakviesti tapti LPVA nariais, o taip pat įsteigti asociacijos filialą. Vladas Truskauskas, Gintaras Zemblys ir Juozas Jonaitis buvo vieningai išrinkti į  iniciatyvinę grupę. Tikėtina, kad artimiausiu metu raseiniečių policijos veteranų prašymai pasieks LPVA valdybą ir mūsų organizacijos gretos pasipildys naujais nariais. 

 

LPVA valdybos informacija